Якщо люди прийшли на сесію міської ради, щоб перешкоджати її роботі, то рішення не пускати їх у зал було правильне. Так голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб оцінив ситуацію, яка склалася 20 жовтня перед сесією Черкаської міської ради. Нагадаємо, тоді молодики характерної зовнішності разом з міліціонерами не пустили на сесію громадян, які мітингували, відстоюючи своє право на пільговий проїзд. Через штовханину постраждала 70-річна бабуся, яка впала і отримала струс мозку.

"Я нікому не відмовляю бути присутнім чи на сесії, чи на колегії. Але це має бути організовано..."

"Я нікому не відмовляю бути присутнім чи на сесії, чи на колегії. Але це має бути організовано..."


- Будь-яка робота певної організації, державного або місцевого органу потребує дотримання звичайних правил, режиму роботи, - прокоментував «Прочерку» губернатор під час брифінгу в понеділок. – Якщо люди не були запрошені, прийшли туди не для того, щоб розглядати те чи інше питання, а намагалися зруйнувати процес, то звичайно, що їх не пустили. І правильно зробили. Це моя думка. Треба було відібрати своїх представників, аби бути присутніми. Я нікому не відмовляю бути присутнім чи на сесії, чи на колегії. Але це має бути організовано, а не так: захотіли і натовп пішов не туди, куди треба.

На переконання губернатора, в цій ситуації прості люди стали заручниками, бо ті, хто їх привів, мали б домовитися з представниками влади про участь у сесії.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #15 Оксана Колісник 26.10.2011 08:12
Сергію Борисовичу (рівно як і Сергію Олеговичу) треба було б матчастину повторити - Закон України "Про місцеве самоврядування". Там про режим проведення сесій рядочок є. Треба було б регламент міської ради написати не "взагалі", а максимально ясно для забезпечення участі громадськості в сесійних засіданнях. До речі, що з цього приводу думають колеги-коментатори з числа депутатіів міської ради?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 бабуля 25.10.2011 17:32
Цитую Мануна:
Не здивуюся, коли через рік, а може й раніше, на цьому чи подібному сайті з'явиться коментар Тулуба:"Міліціонери побили мітингувальникі в? І правильно зробили! Не треба було бути бідним і немічним, ще й об'єднуватися у групи більше трьох людей та проводити мітинги". Хоча, коли губернатор даватиме такі коментарі, подібних сайтів вже не буде, та й щось пояснювати потреби також не буде.

при чём тут Тулуб?
Два депутата - Булатецкий и второй Даценко, кажется, ОПОЗДАЛИ на сессию, а чтобы это завуалировать устроили потасовку на входе. Ну можно цивилизованно, заранее согласовать эти вопросы, а не подставлять пожилых людей. Интересно эти два "опозиционера" хоть проведали бабушку в больнице, помогли с лечением? Им кстати как и всем депутатам выделяются деньги на депутатскую деятельность. Или бабулька для них уже отработанный материал! :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 бабуля 25.10.2011 17:28
Булатецький має нести відповідальніст ь за безпеку людей, яких він закликає йти на сесію. Стара жінка упала. Невже Микола Іванович не відчуває своєї вини у побитті літньої людини? Це провокація.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Горпина 25.10.2011 17:26
Цитую Фелікс:
[quote name="Горпина"]Да с каких это пор, на сессии начали ходить толпами пенсионеры?
Обратно спланированная акция даценка, в которой пострадали доверчивые бабули. :sad:


ГОРПИНА!
Ці пенсіонери будували це приміщення, обирали Одарича і цих продажних депутатів і мають повне право зайти в ЛЮБЕ приміщення комунальної власності.
для участия в заседания сессий НЕОБХОДИМО РЕГЕСТРИРОВАТЬС Я ЗАРАНЕЕ или хотя бы договариваться, а то людей привели и тупо кинули! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Мануна 25.10.2011 15:09
Не здивуюся, коли через рік, а може й раніше, на цьому чи подібному сайті з'явиться коментар Тулуба:"Міліціонери побили мітингувальникі в? І правильно зробили! Не треба було бути бідним і немічним, ще й об'єднуватися у групи більше трьох людей та проводити мітинги". Хоча, коли губернатор даватиме такі коментарі, подібних сайтів вже не буде, та й щось пояснювати потреби також не буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Український вовк 25.10.2011 10:15
Сергій Борисович бреше про свою відкритість. По-перше він навіть прийоми громадян ігнорує,По-друге визнаний ворогом преси № 6 в Україні.
Доречі не по темі, на вихідних всіх чиновників ОДА організовано виводять вболівати за ФК Славутич ім.Сергія Борисовича (Герой України)
Тож здраствуй Совєтский Саюз!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Рефері 25.10.2011 09:52
Цитую Ой:
А пана губернатора не цікавить, хто ж ці амбали в чорному, котрі ледь не з досвітку стовбичили біля ОДА?!

Та не амбали вони, а звичайні борзі чахлики - бо кидати бабульками об асфальт особливого геройства не треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Фелікс 25.10.2011 09:33
Цитую Горпина:
Да с каких это пор, на сессии начали ходить толпами пенсионеры?
Обратно спланированная акция даценка, в которой пострадали доверчивые бабули. :sad:


ГОРПИНА!
Ці пенсіонери будували це приміщення, обирали Одарича і цих продажних депутатів і мають повне право зайти в ЛЮБЕ приміщення комунальної власності.
Заруби собі на носі це раз і назавжди і не задавай глупих питань!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Вадим 25.10.2011 08:43
характерна зовнішність - сегодня это внешность милиции, это в девяностых так выглядели бандиты, а сегодня все бандиты в прячутся в милиции.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Кузьма 25.10.2011 08:41
Цьому *-** байдуже, що пенсионери сидять вдома і не мають права їздити тролейбусами. :sad: Ні слова про безпрецендентну ситуацію, що трапилась у Черкасах - зневагу до 70 тисяч людей похилого віку. Вони з Одаричем "узгодили" спільні інтереси і будують "Нову Черкащину" Без пенсионерів, хворих та калік.