Заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко інформує, що представники поліції вже почали встановлювати коло осіб, які брали участь в подіях всередині облдержадміністрації.

Фото: Нова Доба

Фото: Нова Доба

Нагадаємо, що сьогодні цивільний корпус «Азов» проводив захід, присвячений річниці початку Революції гідності – хода центром міста закінчилася закиданням фаєрів в деякі кабінети до чиновників ОДА.

«Активісти» сьогодні пришли з ультиматумами під стіни облдержадміністрації. Більше того, вдерлися до приміщення, до робочих кабінетів людей. Прикриваючи обличчя балаклавами, вимахуючи фаєрами. І, переконаний, якщо лідери цього «маршу» знали, чого вони цим хочуть досягти і навіщо, то молоді хлопці, яких підвезли сюди мітингувати, – сумнівно. Від безладу, влаштованого цими «активістами», постраждали не тільки працівники ОДА, а й прості черкащани. Тому всі, хто причетний до подій на Соборній площі мають понести відповідальність. Нацполіція трактує дії «активістів» як хуліганство та вже встановлює коло причетних осіб», – пише у «Фейсбуці» Сергій Овчаренко.

Вікно в ЧОДА під час "Маршу учасників" штурму Банкової. фото Ігоря Єфімова

Вікно в ЧОДА під час "Маршу учасників" штурму Банкової. фото Ігоря Єфімова

Як повідомив у коментарі "Прочерку" активіст, член виконкому Черкаської міськради Дмитро Кухарчук, активісти досягли своєї мети та передали через губернатора звернення до Президента України Петра Порошенка.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #24 Визор 04.12.2016 22:30
Цитую .:
Цитую Визор:
Это генетически чистые им можно!

Радієш, ватний, коли українці чубляться між собою? Ну-ну, порадій 8)

А разве не вы избрали этот путь? И это не сейчас началось ,а два года назад в Донбассе. Что ж ты тогда молчал? Хамелеон
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #23 Ах 04.12.2016 21:09
Цитую Ох:
Что посеяли то и пожинаем....

Толи еще будет...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #22 Прям удивительно 04.12.2016 20:35
Цитую Кирил:
Сергій Овчаренко забов`язаний провести розслідуванні і наказати винних

Ничего не путаешь? Это же не тот Сергей Овчаренко, который прокурор области, а тот, который зам.губера, хотя во времена Тулуба тоже в прокуратуре числился.
Судя по сообщениям в СМИ, теперь он курирует строительство театра, с помощью губернатора включает тепло в Смеле, строит дороги, которые потом тот же губернатор критикует.
А сейчас - еще и "проводит расследования"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #21 . 04.12.2016 13:12
Цитую Визор:
Это генетически чистые им можно!

Радієш, ватний, коли українці чубляться між собою? Ну-ну, порадій 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Визор 04.12.2016 06:44
Это генетически чистые им можно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #19 palamar 02.12.2016 16:27
тобто була мета передати послання. Приходиш під ОДА і просиш щоб вийшов представник ОДА або береш чоловік 3-є і заходите в приймальну і передаєте послання офіційно. Так би зробили цивилізовані люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #18 Працівнику ОДА 02.12.2016 13:14
Ти кастрюлю на голову одінь і нікого не бійся :lol: Тобі личитиме....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-26 #17 Воля 02.12.2016 11:38
Не чіпайте хлопців, це ж воля народу! Завдяки їх діям у 2013-2014 роках, влада зараз і сидить у своїх кріслах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 працівник ОДА 02.12.2016 11:32
Чому Ткаченко не може нас захистити від нацистських молодчиків? Мені завтра проб`ють голову і хто за це відповість? Що за безхребетність і потакання здичавілим тунеядцям? Це що Німеччина 1933 року чи Україна 2016?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Кирил 02.12.2016 10:49
Сергій Овчаренко забов`язаний провести розслідуванні і наказати винних в цьому шабаші. В місті стало страшно ходити. Це не громадянський рух, а марш вишибал.