реклама

реклама

Депутат Черкаської облради, екс-голова облради Валентина Коваленко на сьогоднішній сесії від себе та ряду організацій озвучила спільне звернення щодо недопущення будівництва канівської ГАЕС.

index

Нагадаємо, що суперечки щодо цього питання точаться вже давно.

Валентина Коваленко навела кілька прикладів, наскільки шкідливе є подібне будівництво. Мовляв, ряд експертиз свідчать, що внаслідок будівництва ГАЕС загине багато живих істот, а радіоактивний мул, що підніматиметься з дна ріки, отруюватиме людей.

– На будівництво передбачено 40 мільярдів гривень. А фірма, яка виграла тендер, погрузла в багатьох кримінальних справах, – зазначила Валентина Коваленко. - Або ми сьогодні разом з вами вирішимо, що від нас таки залежить збереження України, або ми своїм мовчанням дозволимо і надалі розкрадати Україну.

Питання будівництва ГАЕС мало б вирішуватись на сесії за будь-яких умов. Бо це ж питання порушували й інші депутати.

Так депутат Анатолій Яріш ще на початку сесії наголошував на необхідності екологічної експертизи перед остаточною згодою на будівництво.

Детальніше у виступі:

Між іншим, Валентина Михайлівна у своєму виступі поєднала всі наболілі питання. Від ГАЕС вона перейшла до іншої теми - мовної.

- Я зверталася 6 місяців назад, щоб в області створили програму захисту і розвитку української мови. А ми маємо потужний внутрішній сепаратизм і тоді матимемо факти, як в 17-й школі, коли вчителька каже дітям, що навчить їх любити радянську владу. Тож просила б управління культури і освіти серйозно попрацювати над вшануванням сторіччя революції, щоб і мовне питання та було.

реклама

Коментарі  

 
+4 #15 Мовниця 27.02.2017 17:42
Та я теж за українську мову. але не можна ж так. Уже внутрішній сепаратизм придумала. Що воно за штука така? Як може бути внутрішній і зовнішній сепаратизм?
Сепаратизм він один. Уже тільки лінивий не плював у ту бідолагу з 17 школи, в якої вирвався типовий учительський радянський мовний штам про "савєуцькую власть". То вона вже за нього заплатила сторицею. ОБЛИШТЕ ВЖЕ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Ірина 27.02.2017 17:07
Цитую Коваль:
Тема 17 школи ще "кровоточитиме" багато років))))


бо зробили з мухи слона завдяки неадекватному батькові.
до Кіпру з дружиною його не взяли, то буде тепер воду мутити в Черкасах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 джон дір 06.02.2017 12:18
Цитую Алекс:
Господи.как эта шалупень нас всех достала,что при власти,что при "аппазиции".



100% Коваленчиха уже усіх дістала. Взяли б уже її викладачем чи що. хай дітей задовбує
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 марина 05.02.2017 21:00
Цитую Олена:
Цитую марина:
Бабушке пора на пенсию ;-)

Не спішіть відправляти Коваленко і покоління Коваленко на пенсію. Сьогодні на них, працбовитих і терплячих, країна тримаєтться. Хто йде на зміну? Ботнар? Ковбоша? Хто жодного дня в жодному колективі не працював? Хто вміє лише з трибуни вчити, як жити?


Это касается только Коваленко, а в остальном я с Вами полностью согласна :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Олена 05.02.2017 19:30
Цитую марина:
Бабушке пора на пенсию ;-)

Не спішіть відправляти Коваленко і покоління Коваленко на пенсію. Сьогодні на них, працбовитих і терплячих, країна тримаєтться. Хто йде на зміну? Ботнар? Ковбоша? Хто жодного дня в жодному колективі не працював? Хто вміє лише з трибуни вчити, як жити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 марина 05.02.2017 17:15
Бабушке пора на пенсию ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Воин 05.02.2017 11:55
кваленко,воруют ,грабят,насилую т,убивают и те кто говорит на русском, и те кто говорит на украинском языке, и это факт.И так же доказанным фактом есть и то,что на фронте защищают нас с вами, и русскоговорящие , и украиномовные.Но для того чтобы опять вернуться во власть все средства хороши, да?Неужели вы своими ****** мозгами ещё до сих пор не поняли,что Украина изменилась и вас сбитых парашутистов никто не хочет видеть, не только во власти,но и на одном гектаре.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Алекс 05.02.2017 11:43
Господи.как эта шалупень нас всех достала,что при власти,что при "аппазиции".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 YouMustMurder 05.02.2017 02:24
Цитую З першого ряду:
Унікальна категорія людей: говорити експромтом все, що приходить під час виступу в голову і на будь-яку тему. Суцільна словесна каша, а точніше вінігрет. Нудить від таких "ораторів".

А она считает, что энто "творчысть"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 З першого ряду 04.02.2017 22:22
Унікальна категорія людей: говорити експромтом все, що приходить під час виступу в голову і на будь-яку тему. Суцільна словесна каша, а точніше вінігрет. Нудить від таких "ораторів".