реклама

реклама

За два місяці громадськості представлять ескізи атрибуту.

Про це у коментарі кореспонденту Zmi.ck.ua повідомила директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук.

1486547467-387

Оскільки це пов’язано з геральдикою, з історичними традиціями краю, створили групу з фахівців і науковців. Так, до складу групи увійшли історики, геральдисти, краєзнавці, а також депутати Черкаської міськради. Можливо хтось свій варіант запропонує з громадськості.

Коли варіанти напрацюють, то їх презентують для громади.

«Постараємося створити такий символ міської влади, аби він зберігався і переходив з покоління в покоління», - зазначила Лілія Маліщук.

За її словами, такі символи є в інших містах України. Наприклад, у Львові це символічні чотири ключі від міста. Однак Черкаси – місто молоде, тому таких історичних місць, як ті ж брами у Львові, у місті немає. Тож в обласному центрі почнуть вводити нові традиції.

Заплановано, що символ буде зберігатися у кабінеті міського голови. Для цього виокремлять спеціальне місце. Потому, коли у місті будуть вибори, голова територіальної виборчої комісії вручатиме переможцю на першій сесії Черкаської міськради ці атрибути.

Робоча група напрацьовуватиме варіанти до кінця березня.

Вартість символу залежатиме від проекту, адже він може містити коштовні каміння.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Борман 09.02.2017 23:25
С МОН-50 в кармане, ВССК "Выхлоп" в руке я иду на легке. Я злобный хулиган, сейчас в міськраде этой я устрою погром!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Виктор 09.02.2017 18:26
Во Львове это то-то,а вЧеркассах это руки загребущие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 депутат 09.02.2017 16:05
символом влади можить буть приміром золота лопата, якою можна сніг відкидать, гроші загрібать, і ...... копать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #11 Абрек 09.02.2017 15:20
Символ влади у Черкасах - розбиті дороги і депутати-крадії....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Кіндрат 09.02.2017 15:06
Треба не про символи думать, а дкмать про людей і забезпечувати життєдіяльність міста. Опустіться на землю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Реаліст 09.02.2017 14:58
Цитую олекс:
Давня,прихована тяга хохла до медальки,є кошти платників податків,вони стараються платять,а воно он як,прислуга ...,захотіла себе показати...Ну просто край як зараз це потрібно,ну не впізнають люди...,а так це буде, очень-очень,ну просто как с Андреєвской колокольни...

Ти хоч сам зрозумів, ватан, що зморозив? Що за брєд про "тягу хохла до медальки"? Є якась відмінність у "тязі кацапа до медальки"? Як на мене, якраз путлєр - це класичний приклад любові до понтів, розкоші і помпезності. Ці азіатські звички завжди є у окремих представників будь-якої нації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 олекс 09.02.2017 14:24
Давня,прихована тяга хохла до медальки,є кошти платників податків,вони стараються платять,а воно он як,прислуга ...,захотіла себе показати...Ну просто край як зараз це потрібно,ну не впізнають люди...,а так це буде, очень-очень,ну просто как с Андреєвской колокольни...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Мудрагель 09.02.2017 13:11
Це може бути традиція входження в кабінет через вікно, як це робили олійник (іуда), Волошин (йогурт)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 фаблаб 09.02.2017 12:58
Зайві гроші в міському бюджеті завелися під час війни. Комусь на хліб чи на протези грошей немає, а цим все розваги з коштовним камінням подавай, з жиру бісяться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 . 09.02.2017 10:45
Це повинна бути протитемператур на свіча с усіками - для любителів владних понтів, само собою у формі булави і з алмазною різьбою для легкого вкручування