реклама
Книжковий фестиваль
реклама

Виконавчі комітети Білозірської та Степанківської сільських рад виконали зобов’язання адміністративної колегії Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах на підпорядкованих їм територіях.

Як встановило Відділення, органами місцевого самоврядування не було визначено виконавців послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах.

Так, зазначені послуги надавалися суб’єктами господарювання, які не були визначені у встановленому законодавством порядку, а саме, без проведення органами місцевого самоврядування конкурсів на надання цих послуг. Така бездіяльність органів місцевого самоврядування містила ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції та могла призвести до недопущення конкуренції на ринку вивезення побутових відходів.

Наразі, органи місцевого самоврядування визначили виконавців послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах на підпорядкованих їм територіях.

Про це інформують в прес-службі Черкаського обласного територіального відділення АМКУ

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...