реклама

реклама

Літаки, звук яких останніми днями чують із-за хмар черкащани, беруть участь у військових навчаннях.

Про це «Прочерку» повідомив військовий комісар Черкаської області Євгеній Курбет.

Разом із тим, він не підтвердив інформацію, поширену у «Фейсбуці» громадським активістом Валерієм Мироненком, ніби військові літаки базуються у Черкаському аеропорту. «До Черкас прибули військові літаки Міг 29… які пару днів будуть базуватися у Черкаському аеропорту, – написав Мироненко. – Військові вже три дні як прибули і готували злітно-посадкову смугу для прийому військової техніки. Наразі літаки успішно здійснили посадку, і розпочата підготовка до наступних польотів».

– Ні, вони – з іншої військової частини, – зазначив військовий комісар.

Мироненко

1450938740-208

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Крок за кроком 16.06.2017 12:16
Є два варіанти, коли ДиНиРівцям і Лугандосії остаточно сплетуть лапті: одна - у серпні 2017-го, інша - у жовтні 2017-го. Особисто я більш схильний вірити у те, шо в серпні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 кук43 15.06.2017 19:39
Потом передадут патрулирование неба Украины натовским F-16? И будет в Черкассах авиабаза НАТО. Ну дай Боже...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Зер гут 15.06.2017 15:58
У них дійсно вертикальний зліт, тому ця інфа - не стільки аеропорту плюс, як самим літакам. Міг-29 красавці. А в українській модернізації цей літак ще й валить цілі ракетами на відстані до 95 кілометрів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 toten 15.06.2017 14:54
Цитую Депутат:
Прильот і можливе базування військової авіації підтверджують технічну можливість повноцінного функціонування аеропорту.Але обласна влада не хоче чи нездатна реалізувати цей іміджевий проект сама і місту передати не хоче.Всі проблеми скинули на жіночий плечи директора,мусят ь виживати за рахунок власних можливостей ,а це оренда майна,комерційн і польоти малої авіації,що покриває 40-50% фонду заробітної праці,що змушує працювати 3 дні на тиждень,навіть орендарів з більшою платнею завезли не дают. Як кажуть хороший об*єкт-дурням достався.

Требования к полосе для истребителя, тем более с вертикальным взлетом, малой авиации и для транспортного или пассажирского самолета очень отличаются.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Ірина 15.06.2017 14:52
Це дійсно круто!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Хороші новини 15.06.2017 14:30
І на фоні серйозних військових навчань СБУ повідомляє про арешт в Черкасах ще одного дауна-балалаєчника, який постив українофобну х*ню у соцмережах.
Схоже, ватникам по-справжньому почали прикручувать гайку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Мурлоненку 15.06.2017 13:26
......а ти ще розписав би, скільки літаків, які їх номери, скільки техніки і людей їх обслуговує - бо дуже просить вовка пукін з мацкви. :-x. Ти - баба, валєрка, язиката баба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Володимир 15.06.2017 11:55
Владі треба молитися і вговорити керівників держави про базування військової авіації в черкаського аеропорту.Це дасть додаткове фінансування підприємству,по викидати орендарів типа Корчаки, який,будучи керівником ГУ юстиції, під патронатом Тулуба через виконавчу службу за безцінь, а фактично вкрав пально-заправних комплекс,поверн ути його для аеропорту,спіль но з військовими зробити світло-сигнальне обладнання та інші необхідно-мінімальні заходи іпаралельно запускати пасажиро-вантажні перевезення.Але для цього треба негайно включатися особисто губернатору,деп утатам з Черкащини,шукат и лобістів в Адміністрації Президента та Кабіні. Це Шанс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Що за х з бугра? 15.06.2017 11:54
Громадський активіст, який у соцмережах підписується як ВАЛЕРА - це ну дуууже серйозне джерело інформації.
Хто взагалі просив це тріпло патякать про літаки ще й фото пОстить? Даун не знає, що в країні - війна, чи йому просто дуже хотілося фотографіями похвалиться?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Депутат 15.06.2017 11:25
Прильот і можливе базування військової авіації підтверджують технічну можливість повноцінного функціонування аеропорту.Але обласна влада не хоче чи нездатна реалізувати цей іміджевий проект сама і місту передати не хоче.Всі проблеми скинули на жіночий плечи директора,мусят ь виживати за рахунок власних можливостей ,а це оренда майна,комерційн і польоти малої авіації,що покриває 40-50% фонду заробітної праці,що змушує працювати 3 дні на тиждень,навіть орендарів з більшою платнею завезли не дают. Як кажуть хороший об*єкт-дурням достався.