реклама

реклама

Архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон благословив студентів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба.

2b756f034f93f8ea41b1fdea0b351c19_XL

Про це інформує сайт Уманської єпархії УПЦ (МП).

З 16 липня на базі військової частини м. Умані упродовж двох місяців будуть проводитись навчальні польоти студентів 3-го курсу Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба.

На запрошення командира військової комендатури, Високопреосвященніший архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив молебень перед початком доброї справи, благословив особовий склад та освятив бойові машини.

Насамкінець владика звернувся до присутніх зі словами настанови та побажав кожному військовослужбовцю незламної віри, терпіння і здоров'я у їхньому відповідальному служінні.

«Освячення – це в першу чергу посвята, коли ми приносимо Богу своє життя, працю, час і сили. Тому освячувати необхідно все, що пов'язано з діяльністю людини. Тут же, в Збройних силах, освячення має ще більш високий сенс – посвячення на служіння Батьківщині», – пояснює єпархіальний сайт.

реклама

Коментарі  

 
0 #31 Ван Гог 25.07.2018 14:02
Цитую Чорнобаївець:
Бийте, хлопці, *ашистів, як Іван Кожедуб.

Цитую ВВС:
Кстати,"Уманский еврей" - не подскажешь, почему придурки-приверженцы "руццкого мира" постоянно норовят провозгласить Порошенко Вальцманом, Юльку - Капительман, а от Гройсмана пенятся просто потому, что он уже Гройсман? ;-) Почему у твоих руццкомирных придурков-корефанов считается оскорблением и унижением назвать кого-то евреем?

Ну, після прочитаного "Єврейського Катахізісу" та "Протоколів Сионських мудреців", дивлячись на те що "представники божого народу" творять сьогодні з іншими "не обраними", я як "справжній Гой" , сприймаю людей цієї нації лише в їх творчих досягненнях (багато талановитих акторів, співаків,художн иків)...і ненавиджу їх ні в політиці ні в управлінні світовими фінансами,ні в цілому по життю (крисолюди)...ну а головне...вони вбили Спасителя...як же таке можна простити...Але що я Гой (не вірний) можу роздумувати про божий народ...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 Черкащанин 25.07.2018 10:16
Цитую RSS:
В тему про аійськову авіацію ;)
Вчора у Сирії ізраїльська авіація повністю розфігачила дослідний військовий центр Асада - ісламського союзничка пукіна. При цьому база розхвалених С-400 рашки не змогла збити жодну ракету, випущену євреями по сирійсько-російській точці.

У той же день, 23 липня, євреї двома ракетами "Петріот" збили рашка-винищувач СУ-22, який на два кілометри вторгся з боку Сирії на територію Ізраїлю.
Свідки кажуть, що літак горів дуже гарно - от тільки не можуть тепер встановить, сирієць чи росіянин був за штурвалом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #29 ВВС 24.07.2018 09:56
Кстати,"Уманский еврей" - не подскажешь, почему придурки-приверженцы "руццкого мира" постоянно норовят провозгласить Порошенко Вальцманом, Юльку - Капительман, а от Гройсмана пенятся просто потому, что он уже Гройсман? ;-) Почему у твоих руццкомирных придурков-корефанов считается оскорблением и унижением назвать кого-то евреем?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 ВВС 24.07.2018 09:56
Цитую Уманский Еврей:
Без сомнений я чту подвиг солдат Красной Армии ( не имеет для меня значение их национальность) которые победили фашизм, нацизм. Кого я точно не поддерживаю то это оскорбления против русских, против евреев, против украинцев

Тогда не будь тормозом - "чти" и армии США, Великобританиии , Польши, Франции, партизан Югославии и УПА (где был в частности и Еврейский куринь) - всех тех, кто уничтожал гитлеровцев - "независимо от их национальности".
Не поддерживай оккупацию Крыма - ибо это как минимум "оскорбление" крымских татар и украинцев, которым эта земля принадлежит по праву. Не поддерживай мразь, понаехавшую из-за поребрика убивать на украинском Донбассе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #27 RSS 24.07.2018 09:45
В тему про аійськову авіацію ;)
Вчора у Сирії ізраїльська авіація повністю розфігачила дослідний військовий центр Асада - ісламського союзничка пукіна. При цьому база розхвалених С-400 рашки не змогла збити жодну ракету, випущену євреями по сирійсько-російській точці.
Як казали древні, "ворог мого ворога - мій друг". 8)
http://patrioty.org.ua/politic/znov-zavadyla-kryvyzna-zemli-izrailski-vps-hromyt-viiskovi-obiekty-asada-rosiiany-zi-svoimy-novitnimy-s-400-vyiavylys-bezsylymy-239995.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #26 Уманский Еврей 23.07.2018 22:37
Цитую ВВС:
БЫЛ БЫ ТЫ, "УМАНСКИЙ", ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ЕВРЕЕМ, КОТОРЫЙ ЧТИТ ПАМЯТЬ ПОГИБШИХ ВО ВТОРОЙ МИРОВОЙ - ТЫ НИ ЗА ЧТО НЕ СТАЛ БЫ ПОДДЕРЖИВАТЬ АГРЕССИЮ РАШИСТОВ ПУТЛЕРА, КОПИРУЮЩИХ ФАШИСТОВ И ГИТЛЕРА!

Не зная НИЧЕГО про меня сам за меня отвечаешь? Конечно же я из Умани и являюсь евреем. Без сомнений я чту подвиг солдат Красной Армии ( не имеет для меня значение их национальность) которые победили фашизм, нацизм. Для меня День Победы 9 Мая - это праздник со слезами на глазах, праздник является государственным в Израиле. Для каждого еврея праздник 9 Мая это святой праздник. А что касается "агрессия" то где ты читал что я поддерживаю? Кого я точно не поддерживаю то это оскорбления против русских, против евреев, против украинцев, Не поддерживаю батальон азов (в США его считают нацистским), правый сектор, свободу партию (антисемитским) Не поддерживаю случаю антисемитизма по Украине. Напомнить мадам из правого сект которая обзывала евреев в Одессе пару месяцев назад?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #25 Черкас 23.07.2018 14:04
Символічно те, що єпископ Пантелеймон, який освячував українську зброю і воїнів - з патріархату, який до осени ще вважається московським.
Єдиній церкві, незалежній від москви - точно бути!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Не забув 23.07.2018 13:58
Згадався 2008 рік - вторгнення пукіна в Грузію. Тоді якийсь пукінський єнєрал мекав как цап в інтерв'ю рашка-журналюшкам про те, що вісім рашистських літаків у околицях Тбілісі начебто збили українці, які приїхали з бази ПВО в Умані. Тепер бекатимуть, що безпілотники, які хєрачать їх бази в Сирії, прилетіли теж з Умані? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 RSS 23.07.2018 12:43
Чудово, що при Янику не встигли остаточно знищити тренувальний військовий аеродром в Умані - і цим курсантам є де розім'ятися на своїх літаках.
Успіхів Вам, козаки, у справі захисту неба своєї Вітчизни!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #22 ВВС 23.07.2018 09:47
БЫЛ БЫ ТЫ, "УМАНСКИЙ", ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ЕВРЕЕМ, КОТОРЫЙ ЧТИТ ПАМЯТЬ ПОГИБШИХ ВО ВТОРОЙ МИРОВОЙ - ТЫ НИ ЗА ЧТО НЕ СТАЛ БЫ ПОДДЕРЖИВАТЬ АГРЕССИЮ РАШИСТОВ ПУТЛЕРА, КОПИРУЮЩИХ ФАШИСТОВ И ГИТЛЕРА!