реклама

реклама

Депутата Черкаської міськради Павла Карася обурила та критика, яка прозвучала в інтернеті на адресу митрополита Черкаського і Канівського Софронія. Нагадаємо, що міська влада нагородила владику медаллю «За сумлінну працю» і це сподобалося не усім черкащанам, які звинуватили Софронія в приналежності до церкви Московського патріархату.

20770359_1577917768949351_5204455850514195427_n

Павло Карась був серед тих громадян, що прийшов привітати митрополита за його розбудову Черкащини. Про це він повідомив "Прочерку", прокоментувавши ситуацію.

– Я гордий тим, що така людина як митрополит Софроній живе в моєму рідному місті. Як громадянин я вважав за честь привітати владику з 25-річним перебуванням на посаді. Софроній – це будівничий, який відбудовував і відбудовує десятки церков в Україні, це справжній українець і патріот. Це моральний авторитет і душ пастир для десятків тисяч черкащан. І в Україні була б зовсім інша ситуація, якби такі патріоти були не лише в церкві, а й в інших сферах життя. І мені приємно було бачити на урочистостях міського голову Черкас, але, поряд з тим, я обурився тій критиці, яка прозвучала в подальшому від певних кіл, які вилили всю свою злобу на 75-літнього чоловіка. Бо справа, у яку церкву ходити і кого вважати своїм духовним авторитетом – винятково особиста річ. І це право захищене Конституцією, – наголосив Павло Карась.

За словами Павла Миколайовича, митрополит Софроній все своє життя присвятив не будівництву маєтків, а будівництву церков, які залишаться назавжди на нашій землі.

– Він не передасть ці церкви комусь в спадок. Це буде наше надбання! Саме тому мені було соромно за деяких колег-депутатів, які опустилися нижче морально-етичних стандартів. Вони просто звикли, що все купується і продається. когось, як тваринку купують, а хтось сам продається. І питання чогось іншого в них відходить на другий план. Це дуже прикро. І критикувати зараз владику за не патріотичність дуже низько. Бо у той час, як хтось виявляє свій патріотизм лише прикладаючи руку до серця та гарно співаючи гімн, владика Софроній вже багато років є потужним проукраїнським крилом в православній церкві. І він це робить відкрито. І, наголошу, він такий один з небагатьох! Тож вважав за честь бути присутнім на тій зустрічі при нагородження митрополита. Бажаю митрополиту Софронію здоров’я і багатолітнього служіння на користь Черкащини. А собаки нехай гавкають, та караван іде…

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #25 Будівельник 17.08.2017 22:48
Теж мені зодчого знайшли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 фальшстарт 17.08.2017 18:30
Це КАРАсь вже уявляє себе ЧЛЕНОМ міськвиконкому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 СОЛДАТ 17.08.2017 15:02
Цитую ВСВ:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ВСВ:
Народе мій, замучений як паралітик той. Прошу звернути увагу на те, що Владика керує Українською Православною Церквою- єдиною православною КАНОНІЗОВАНОЮ церквою на території України. Вам не подобається приставка МП??? Тоді додайте до ДНР приставку УкрДНР і матимете аналог УПЦ КП.

Ти дурак?

А детальніше запитання можна оголосити?

Можна.Розтлумач дохідливо звязок (аналогію) між видуманою тобою УкрДНР і УПЦ КП.В чому буде подібність?І ще мені незрозуміло як впливає КАНОНІЗАЦІЯ церкви на "замученість" народу. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Правдоруб 17.08.2017 12:42
Цитую ВСВ:
Софроній надзвичайно патріотична і мужня людина, його дух - незламний.З нього необхідно брати приклад більшості наших чинух!!! Міському голові - дякуємо!

Цитую ВСВ:
Софроній надзвичайно патріотична і мужня людина, його дух - незламний.З нього необхідно брати приклад більшості наших чинух!!! Міському голові - дякуємо!

Брати приклад як не платити податки, як вихваляти тих самих чинуш, як погрожувати людям анафемою (як у випадку з Давиденком).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 prof 17.08.2017 12:35
Лучше бы он не церкви строил, а школы и больницы. Попы не платят налогов и жируют, отбирая последнее у зазомбированных темных людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 ВСВ 17.08.2017 11:42
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ВСВ:
Народе мій, замучений як паралітик той. Прошу звернути увагу на те, що Владика керує Українською Православною Церквою- єдиною православною КАНОНІЗОВАНОЮ церквою на території України. Вам не подобається приставка МП??? Тоді додайте до ДНР приставку УкрДНР і матимете аналог УПЦ КП.

Ти дурак?

А детальніше запитання можна оголосити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Черкащани 17.08.2017 10:11
Цитую укр:
Підтримую Карася. Гарно сказав!

Більшої нісенітниці і уявити не можна. Згадайте, відео, як цей Софроній на святкуванні ювілею утворення Черкаської області вихваляв Тулуба та дякував Януковичу, що прислав на Черкащину такого гарного керівника!.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 СОЛДАТ 17.08.2017 09:43
Цитую ВСВ:
Народе мій, замучений як паралітик той. Прошу звернути увагу на те, що Владика керує Українською Православною Церквою- єдиною православною КАНОНІЗОВАНОЮ церквою на території України. Вам не подобається приставка МП??? Тоді додайте до ДНР приставку УкрДНР і матимете аналог УПЦ КП.

Ти дурак?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 aga 17.08.2017 08:45
Софроній у своїх проповідях ЗАВЖДИ підтримує чинну (на той момент) владу. Безпрограшна позиція. Ну, і примножує власність московського патріархату на нашій території.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Будда 17.08.2017 08:34
Ну шоб іше сказав Карась якого сфоткали разом з мером та Сафронієм?))))))