реклама

реклама

27 жовтня на Черкащині відзначать 73-тю річницю вигнання нацистських окупантів з України.

Так, о 10.00 на Пагорбі Слави в обласному центрі відбудеться церемонія покладання квітів, де ушанують пам’ять визволителів, котрі загинули в боротьбі за свободу та незалежність нашої країни.

Про це повідомили в прес-службі Черкаської ОДА.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #24 СОЛДАТ 01.11.2017 22:33
Цитата:
А чому "нещасний",...
Так,помилок ти не робиш..

"Нещасний" тому,що цього разу я не хотів ,як говорять в засРашці, "ущемлять твое воспаленное самолюбие".Надіюсь зрозумів.Лаюсь матом я рідко і винятково на "ватанів".Помилки (граматичні) все-таки роблю.На Донеччині жінок не вбивав.Хлопчиків в трусиках на хрестах розпинати цікавіше, та і бабусі бальзаківського віку, які полюбляють забави з монтажною піною, там ще далеко не перевелись :lol: .Та і чи можна вважати жінками напівп"яних громадянок Донбасу,які клали в квітні 2014-го своіх сопливих дітей під гусениці БМП щоб зупинити украінських солдат.А в серпні 2015-го ті ж самі громадянки уже самі приходидили на наші блок-пости і за пляшку горілки були готові показати всю Камасутру за один вечір.Ти правий "ватан"- це війна.Про Рамзана поговоримо потім.Коли у вови гроші скінчаться.Аміні - земля пухом і вічна слава! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #23 setup - trap 01.11.2017 17:52
Цитую СОЛДАТ:
Цитую setup - trap:
шо солдатка ще не домобiлюзовали на ....дцяту мобiлiзацiю.
дивись прямше а то скiнчишь як наташка никифорова й нiхто не засумує.а то просто зробишь rolled over.

Я розумію,що вбити жінку із засідки (так само як і підірвати гексогеном декілька під"іздів у житловому будинку разом з людьми) завжди вважалося апофеозом "ватного" бойового "мистецтва".Але при чому тут ти нещасний?Ти ж у слові з трьох букв робиш чотири помилки. :lol: :lol: :lol:

А чому "нещасний",а не притрушений?
Так,помилок ти не робиш (граматичних), але лаєшься матом вiдмiнно.А на Донеччині ти не вбивав жінок і дітей, а "укушений"?
Це "милий" вiйна.А наташка -Нічого було косити під чеченку.Рамзан своїх не забува.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Пояснюється просто 01.11.2017 11:20
Цитую майдануто-бесноватый:
ПРОЧЕРК а шо кишка тонка взяти iнтервью наприклад у прохожего или адекватного или у больбы,а может для этого и уманськiй яврей зiйде.Ну вообщем у ватников во бомба будет.А так писуни на ПРОЧЕР одно слово переселенцi

З падаллю нікому спілкуватися не хочеться :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 майдануто-бесноватый 01.11.2017 08:36
Цитую Прочерк до СОЛДАТА:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Прочерк до СОЛДАТА:
Шановний коментатор сайту пане СОЛДАТ, чи можна з вами якось зконтактуватися ? ))) Відгукніться на редакційний емейл: glavred@procher k.info Дуже вдячні будемо! анонімність гарантуємо)

Свою електронну адресу я вказую коли відправляю коментарі.Якщо є питання-пишіть туди. :lol:

Там немає емейлу, на жаль..... Лише нік.... Може таки дайте знати про себе? Візьмемо інтерв"ю!))

ПРОЧЕРК а шо кишка тонка взяти iнтервью наприклад у прохожего или адекватного или у больбы,а может для этого и уманськiй яврей зiйде.Ну вообщем у ватников во бомба будет.А так писуни на ПРОЧЕР одно слово переселенцi
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #20 РезидентЪ 31.10.2017 23:00
Цитую Сармат:
чиновники ОДА без совдепівських штампів не можуть. Це давно має бути день скорботи за всима людьми, що загинули у війні. Радянська армія не менше горя принесла на звільнену територію, ніж гітлеровці. Це не з підручників, а розповіді бабусі знаю.

А бабушку как звали ? Ангела, Ульрике или Лореляй ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 прохожий 31.10.2017 17:59
Цитую Сармат:
чиновники ОДА без совдепівських штампів не можуть. Це давно має бути день скорботи за всима людьми, що загинули у війні. Радянська армія не менше горя принесла на звільнену територію, ніж гітлеровці. Це не з підручників, а розповіді бабусі знаю. Тому не треба її возвеличувати. А свічку за спокій душ полеглих поставити варто

Більше не пий пиво Сармат, а то чушь городиш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 СОЛДАТ 31.10.2017 17:32
Цитую setup - trap:
шо солдатка ще не домобiлюзовали на ....дцяту мобiлiзацiю.
дивись прямше а то скiнчишь як наташка никифорова й нiхто не засумує.а то просто
зробишь rolled over.

Я розумію,що вбити жінку із засідки (так само як і підірвати гексогеном декілька під"іздів у житловому будинку разом з людьми) завжди вважалося апофеозом "ватного" бойового "мистецтва".Але при чому тут ти нещасний?Ти ж у слові з трьох букв робиш чотири помилки. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 СОЛДАТ 31.10.2017 16:53
Цитую Прочерк до СОЛДАТА:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Прочерк до СОЛДАТА:

Якщо нема емейлу-значить "нє судьба", погано шукаєте... :lol: Пропоную поки що брати інтерв"ю у вілкула.Він хоть гроші за це платить. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 setup - trap 31.10.2017 15:52
шо солдатка ще не домобiлюзовали на ....дцяту мобiлiзацiю.
дивись прямше а то скiнчишь як наташка никифорова й нiхто не засумує.а то просто
зробишь rolled over.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Прочерк до СОЛДАТА 31.10.2017 14:57
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Прочерк до СОЛДАТА:
Шановний коментатор сайту пане СОЛДАТ, чи можна з вами якось зконтактуватися ? ))) Відгукніться на редакційний емейл: glavred@procher k.info Дуже вдячні будемо! анонімність гарантуємо)