Молодіжний і кадровий референт черкаського осередку Національного корпусу Іван Хижняк пояснив, що за «чорні чоловічки прийшли в сесійну залу».

«Один з тих моментів, коли ми прийшли вирішити головну проблему міста - недіючий виконком і відразу ж нас назвали тітушками. А знаєте чому? Тому що інакше вони нас не зможуть дискредитувати, тільки викладаючи наші фото і так називаючи нас, вони дискримінують нас через ЗМІ, які їм підконтрольні. Прийшовши з чіткою вимогою, а саме прийняти правильний виконком, де представниками від громади будуть ті, люди, які ризикували життям для того, щоб тут, на "гражданкі", було тихо! Саме ці люди, не продадуться цим негідникам, адже нині для нашої влади головне - гроші, а не люди! Приходьте зараз на сесію ради, не дамо їм зруйнувати наше місто остаточно!» – заявив Іван Хижняк.

27336500_978997898918830_8487517145000257133_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #8 Тупик 30.01.2018 15:13
Цитую Гена:
Титушки с нацкорпуса вон! где сбу????

Это уже даже не титушки, а легализованная под патриотическими лозунгами банда. До этого даже Янукович не додумался, одеть свои титушек в вышиванки и кричать "Слава Украине". И как ни странно возглавляет и курирует ее еще совсем недавний и преданный мэру его заместитель. А предлагаемый исполком мэра реально будет состоять из самого мэра и его телохранителей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Сором 29.01.2018 19:34
Що посіяли , те й пожали... ))) Помню Зоря колись теж так блокував сесійний зал ... , а щас обі.....ся!!!)))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Гена 29.01.2018 15:26
Титушки с нацкорпуса вон! где сбу????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Шерлок 29.01.2018 12:41
Цитую The Lashes:
дискредитируют, значит бояться!

Как для сурового националиста, у тебя жутко дебильная погоняла, "The Lashes" - что в переводе с английского значит "Реснички". Кроме того,"The Lashes" - название сети популярных салонов красоты в России и Беларуси.
Так кто ты, комментун(ша)? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Сотник 29.01.2018 12:39
Повністю підтримую "ZNZ" !!! Хижняк не має повноважень і права протискувати "правильний виконком", як на нього !!! Тільки вибори : депутатьські і нового мера !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Черкас 29.01.2018 12:35
Цитую The Lashes:
дискредитируют, значит бояться!

Якщо ти з Нацкорпусу - чому мовою окупанта пишеш? Хто тебе боятися повинен - тільки з-за того, що ти місто переплутав з футбольною трибуною "ультрас"? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+40 #2 ZNZ 29.01.2018 12:14
Цитую The Lashes:
дискредитируют, значит бояться!

Шановний Зелашес! Сам факт вдягання балаклави означає те, що ви чудово знаєте, що чините протизаконно. Борючись проти таких *удаків як Радуцький і його компашка у міськраді, ви водночас підтримуєте не меншого *удака від Юльки - Бондаренка.
З чого раптом ви взяли, що шайкою з 20 гопників маєте хоч найменше право щось вирішувати від імені 300-тисячного міста?!
ІМХО: в умовах колапсу, що склався в Черкасах, вихід один: дострокові вибори - і депутатів ради, і міського голови!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #1 The Lashes 29.01.2018 12:01
дискредитируют, значит бояться!