реклама

реклама

Автобус Відбулася робоча нарада з черкаськими перевізниками. Пропозиції міської влади:

- двосторонні відеореєстратори;

- система автоматичної фіксації порушень;

- система трекінгу і нагляду за дотриманням графіків перевізниками;

- дотримання графіків та відхилення від них в автоматичному режимі;

- оголошення зупинок в автоматичному режимі;

- до питання тарифу повертаємось після втілення пропозицій в життя.

Натомість позиція перевізників:

- 5 гривень тариф вже сьогодні, а вони готові пообіцять, що розглянуть наші пропозиції. В іншому випадку обслуговують містян лише до кінця тижня.

Виконавчий комітет така позиція підприємців не влаштовує.

Про це повідомив секретар Черкаської міськради Ярослав Нищик.

«Чекаємо, чи переможе здоровий глузд перевізників», – зазначив Ярослав Нищик.

6754

реклама

Коментарі  

 
0 #26 Дістали шансонщики! 01.03.2018 10:45
Козли ці перевізники! Сьогодні і не страйкують, а їздять з величезним інтервалом. 36-й, коли рушав, мало не загубив бабулю, бо двері забув зачинить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #25 язон 01.03.2018 08:54
Цитую Мавр:
Чиновники могут решать что угодно. Кто возить пассажиров будет?

А кто платить будет,эксперт хренов.
Вы имеете полное право совершенно бесплатно ходить пешком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #24 язон 01.03.2018 08:51
Цитую Михайло:
Вам так цiкаво чим рятуеться зрадник ?

Пока для Вас, совков недоделанных, главные враги, виновные во всех Ваших проблемах - кондуктор в автобусе и продавец в магазине, проблемы Ващи будут только прогрессировать . Почему ВЫ сами бесплатно работать не согласны, но считаете, что другие это делать ДОЛЖНЫ? Водители - такие же люди, как и Вы. И требуют всего лишь достойной оплаты своего труда. Но ИХ Вы назначеете врагами. А чиновников, которые из своего коррупционного интереса довели ситуацию до коммунальной катастрофы - готовы в задницу целовать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Алла 01.03.2018 00:35
Автобус, який зображено на вехньому фото вже більше року продано в сусідню область. А ви продовжуєте розказувати про автобуси, які їздять на газу.
А ці дописи чмтають люди, які не мають до транспорту ніякого відношення і знову нарікають на перевізників.
Ніби інших фото немає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Ірина 28.02.2018 21:11
Однією з принципових вимог з боку влади я б рекомендувала б додати культуру спілкування кондукторів, поки існує ще така абсолютно непотрібна складова громадського транспорту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Михайло 28.02.2018 16:33
Цитую язон:
Спасибо Прочерку за своевременную информацию о действиях и позиции власти. Однако интересно было бы узнать и позицию перевозчиков - причём не со слов представителей власти, а от первого лица.

Вам так цiкаво чим рятуеться зрадник ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Михайло 28.02.2018 16:25
Новий виконком полетить разом з гнидами-перевiзниками якщо iх не замiнять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Це правда 28.02.2018 16:03
Цитую Кот - Ток:
Громадський транспорт в Німетчине стане безкоштовним
https://hightech.fm/2018/02/14/free-transport-germany
З огляду на вимоги перевізників ми ідемо не до Європи....

Так само безкоштовним оголошено проїзд у міському транспорті бельгійського Брюсселя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Кот - Ток 28.02.2018 15:43
Громадський транспорт в Німетчине стане безкоштовним
https://hightech.fm/2018/02/14/free-transport-germany
З огляду на вимоги перевізників ми ідемо не до Європи....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #17 черкасчанин 28.02.2018 15:28
Цитую Любов Майборода:
Ціну на проїзд в марщрутках необхідно піднімати, щоб не допустити транспортного колапсу. Ви начебто не помічаєте динаміки цін протягом 2017 року. Уряд підняв мінімальну зарплату вдвічі; пенсії в середньому на 600 гривень. Зрозуміло, що інфляція прискорилася. Інфляція - це знецінення грошей, яке треба зкомпенсувати найбільш потрібним надавачам послуг. Тариф 4грн. від 5 візрізняються на 20%. Скажіть - хіба так не зросли ціни? ТАРИФ НЕОБХІДНО НЕГАЙНО ПІДНЯТИ ДО 5 ГРИВЕНЬ!

майборода, о чем ты говоришь? Какие 5 грн?! Сначала электронный билет и РЕАЛЬНЫЙ пассажропоток, а не взятый с потолка, уровень услуг, нормальный транспорт, потом увидим, насколько рентабельны перевозки!