реклама
Програма навчання депутатів
Student Fest «HoReCa – 2018» виявився активним тимбілдингом – заходом на згуртування студентського та професорсько-викладацького складу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, формування сильної команди однодумців, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей.

1200x800-dsc_0012.95f

Особливо виразно це проявилося в кулінарному змаганні на звання кращого кулінара Уманського національного університету садівництва – кулінарний батл «Красиво. Креативно.Смачно», де об'єдналися особисті здібності і амбіції кожного члена команди, де учасники та  глядачі отримали заряд позитивної енергії не на один день.

У змаганнях прийняли участь чотири команди по три учасника в кожній: 11-гр, 21-гр, 31-гр, 41-гр – групи спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

1200x800-dsc_0031.95f

Конкурс передбачав приготування, оформлення та презентацію страв (холодна закуска, салат, десерт, страва для дітей) та напою. На виконання кожного із завдань було відведено 5-10 хв., за які необхідно було продемонструвати не лише кулінарні знання та вміння, а й витримку, кмітливість, стресостійкість, дисциплінованість та командний дух.

30859741_574584476273437_548343996_n

Виступи учасників конкурсу оцінювалися журі у складі Валентини Семченко – директора ресторану «Пан Кабан», Олександра Околіти – адміністратора ресторану-кафе «Burritos»,  декана факультету менеджменту Наталії Вернюк, завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмили Транченко за критеріями:

- подача (презентація) страви;

- вигляд (естетичне оформлення);

- швидкість;

- смак;

- креативність.

Що готувати і який набір продуктів для цього потрібний учасники вирішували самі, але умовами конкурсу право обрати першими 15 інгредієнтів для страв і 20 дивайсів для роботи отримала команда, що вийшла на перше місце в теоретичній частині конкурсу, потім таку саму кількість набирали наступні команди згідно із зайнятими позицій із залишкового асортименту.

Судити кулінарний поєдинок – одне задоволення. Ще б пак! Адже в обов’язки журі входить дегустація приготовлених страв і їх оцінка. А виглядали вони ой, як апетитно!

З рахунком 1014 балів перемогла команда 41-гр групи, друге місце з 1012-ма балами посіла команда 31-гр групи, третє – 11-гр група набравши 999 балів, і четверте – 21-гр група – 976 балів.

Переможці отримали гарні призи та дипломи від організаторів, інші команди – сертифікати учасників та незабутній досвід роботи в умовах екстремальної кухні, а на завершення – всі присутні мали можливість споглядати цінний майстер-клас з приготування коктейлів від Олександра Околіти.

Про це повідомляє прес-центр Уманського НУС.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама