реклама
Програма навчання депутатів
У липні відбулись завершальні тренінги для керівників медичних закладів Черкаської області. Навчання стосувалося створення стійкої моделі надання медичних послуг для представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ та людей, які живуть з ВІЛ, на місцевому рівні.
2

Усього в цьому напрямку відбулося п’ять навчальних сесій, що охопили керівників медичних закладів первинного та вторинного рівня надання медичної допомоги у Черкасах та області.

4

Тренерами заходу були Петро Левченко, головний лікар КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» та Ірина Білоус, заступниця головного лікаря КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом». Вони розповіли про особливості медичної реформи, тенденції поширення ВІЛ у Черкаській області та закцентували увагу на сучасних засадах організації надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим людям на місцях.

IMG_0532

Однією із цілей навчання також було сформувати у керівників закладів охорони здоров’я розуміння щодо необхідності забезпечення сталості надання послуг у сфері ВІЛ у своїх медичних закладах. Це, як зазначають тренери, можна зробити різними способами, наприклад, введенням до штату медичних закладів соціальних працівників і залученням неурядових організацій для надання послуг вразливим категоріям громадян.

IMG_0554

Тренінги здійснюються у межах проекту «Поширення успішного досвіду пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг у Черкаській області» за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

Про це повідомляють у БО "Від серця до серця".

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #1 Шарафутдінов Еркін. 17.07.2018 08:08
Діло добре. Але з власного досвіду чітко знаю, крім бла , бла в лікарнях реального захисту пересоналу від СНІДу нема.Основна теза --працюйте обережно, бо вони мають право.Не заперечую, але такі ж права має / чи не має?і медперсонал.Бо вколотися випадково, забруднитися біоматеріалом хворого на СНІД реально можна і це досить часто трапляється.Кольчужних рукавичок, щитків, банального спецодягу, не кажучи про достатню оплату персоналу, я пишу достатню , а не ті копійки за ризик,що держава платить. Справа пущена на самоплив, чиновникам треба поставити галочку у проведенні роботи.А так усе погано у цьому питанні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама