DSC_0637 Дорогу Н16 (Золотоноша-Черкаси-Умань) має бути відремонтовано найближчим часом. Таке переконання висловив під час учорашнього засідання обласної Ради регіонального розвитку голова ОДА Олександр Вельбівець, реагуючи на виступ міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

– Дорога, яка проходить крізь вісім районів Черкащини і має дотичне відношення ще до п’яти районів, – основна транспортна артерія області, і вона має бути належно відремонтована найближчим часом, – сказав пан Вельбівець. – Із цього приводу я не один раз виступав із трибуни обласної ради, і це закладено в пропозиціях до Служби автомобільних доріг України, до Кабінету Міністрів України і до профільного комітету Верховної Ради. Я обіцяю, що буде проведено аналіз використання дорожнього фонду різними бюджетами і запропоную абсолютно іншу стратегію ремонту доріг у Черкаській області на три роки. Я не кажу, що весь ресурс має бути спрямований на Н16, а інші дороги мають бути поза увагою. Але має бути якийсь стратегічно визначений напрямок.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Валерій 02.12.2018 18:38
:lol: і шо цей фунт меле? Його призначили до виборів.А пісдя берехня, ні, Вельбівця, ні Пороха. Ні доріг.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Свидетельница Тулуба 01.12.2018 21:23
Ну прям второе пришестие! Весна. Вдоль дороги нэтэли на привязях стоят! И Очильник, в белом венчике из роз. И в этой гробовой тишине, тихо шуршит в весинних потичках, уложенный зимой по его жосткому приказу асхфальт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Дональд Трамп 01.12.2018 20:15
Это писец-такое заявить,когда за окном поколено снега,а почему не расстрелять омаргалиева за срыв ремонта,когда было лето ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Думка 01.12.2018 18:15
А губернатор молодець! Дійсно, дорога Н-16 - не тільки головна артерія, а ще й лице області. Якщо він забезпечить її якісний ремонт, шана і повага від черкащан йому забезпечена.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 . 01.12.2018 17:49
Цитую Пришийкобиліхві ст.:
найближчим часом?...так вроді зима, сніг, відлиги, морози.Хіба взимку ремонтують дороги? Чи нема куди гроші дівати.Мож я чогось не розумію.

Та не переживай. Щось ляпнуть - ще не означає робить це. ;-)
Подивимось, як він хоча б від снігу ті дороги розчищатиме)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 СУ 01.12.2018 17:16
Протягти цього нового карманича в драних ночвах по сільському шляху, так щоб печінкою перерахував всі ямки на покритті.Заселити губернаторсь...ку сім.ю в Мохнач і посадити на підножний "корм".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Пришийкобиліхвіст. 01.12.2018 14:41
найближчим часом?...так вроді зима, сніг, відлиги, морози.Хіба взимку ремонтують дороги? Чи нема куди гроші дівати.Мож я чогось не розумію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 ченчик 01.12.2018 14:17
а від Золотоноші і не на Київ, а в полтавську сторону( на Кременчуг), кинули напризволяще. після зими там буде найгірший відрізок дороги в області. А колись же було..................................