реклама

реклама

Блогер Сергій Костенко у «Фейсбуці» виклав фото з сайту брендового одягу та фото мера Черкас, порівнявши одяг, зокрема, куртку. Як видно з фото, вартість куртки більше тисячу євро.

1

2

Мер Черкас Анатолій Бондаренко роз’яснив під дописом блогера, що насправді ціна за всі речі разом – куртку, шапку і дитячі уги була 16 тисяч 610 грн. Однак з скрін-шота мера видно, що речі він взяв за кредитку, бо висвітився мінусовий баланс.

FB_IMG_1548594178618

Нагадаємо, за відпрацьовані у 2018-му році дні мер Черкас Анатолій Бондаренко отримав заробітну плату у сумі 744, 564 грн. Про це повідомляється у відповіді міського голови на запит депутата Олександра Радуцького, яку він надав "Прочерку"

реклама

Коментарі  

 
+4 #14 Мерник 05.02.2019 22:45
Цитую Верник:
Цитую Юлька:
То шо ж йому голому ходить, чи шо?

А ти гола ходиш???? У теб еє за 1000 євро куртка???

Ні вона не гола. І все завдяки начитуванню репа у ютубі та консультаціям і освяченню сімейного очага від Фреймуть, з врученням історичного і священого манискрипту про святість Лісянки і от туда проізрошєдшіх і возьошедшіх у третьому священому браку 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Марина 29.01.2019 12:11
Ему хоть что одень, все равно колхозник :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Volodymyr Rebel 29.01.2019 00:06
Цитую бренд:
У нього є ДІСКАНТна картка. До речі, Сталін ходив в валянках і шинелі
Оце,до речі,єдине досягнення сталіна на тлі зроблених ним Голодоморів та ГУЛАГів,навіть війну йому допомогли виграти українці,без них він би продув,але якби суперпунктуальн і японці пішли на порушення договору та ударили сталіну в спину - то кінець орди наступив би ще у 1945-му!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 123 28.01.2019 12:05
за рік черкащан зменшилось на 10 тисяч, це так само як за 5 років війни з путіном, це виходить що ми утримуєм оце существо щоб він нас знищував.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Дональд Трамп 28.01.2019 10:04
Какое трусливое,нагло е и хамовитое и кодлу вокруг себя подобрал себе подобную.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Верник 28.01.2019 09:41
Цитую Юлька:
То шо ж йому голому ходить, чи шо?

А ти гола ходиш???? У теб еє за 1000 євро куртка???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 ХМ 28.01.2019 09:39
не так ты Толян мерствуешь, как от тебя ожидали, ой не так...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Ося 28.01.2019 09:34
Давно пора всіх під китайців в робу одягти! :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 ЮЗР 27.01.2019 22:17
Хмырь :-x в городе бардак, а оно такую з/п имеет. НАКУЙ ВАЛИ В ЛЫСЯНКУ!!! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 бренд 27.01.2019 19:37
У нього є ДІСКАНТна картка. До речі, Сталін ходив в валянках і шинелі