реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко виконав свою обіцянку ветувати рішення міської ради про своє преміювання.

c54f3cf3957a01abc730261fca8025f3_930_0_0

Про це він повідомив у «Фейсбуці».

«Щоб не було жодних політичних спекуляцій на цій темі. Офіційно», – написав Бондаренко, публікуючи розпорядження про зупинення рішення міськради щодо призначення йому премії.

«На сесії Черкаської міської ради знову обговорювали питання щодо преміювання міського голови, а депутати навіть проголосували за це рішення, – пише міський голова. – Однак я раніше публічно відмовився від премії, тому дане рішення ветуватиму. А ці кошти (порядку 400 тисяч гривень) будуть спрямовані на допомогу онкохворим дітям Черкас».

Нагадаємо, раніше Бондаренко заявив про відмову від преміювання. Проте депутати все одно проголосували за призначення йому премії.

53472585_2113942792057991_5938247694987296768_n

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Мойша 09.03.2019 23:41
Цитую Верник:
а швондери з преміями залишились??

Швондерам увеличили премию на 30%, чтобы они могли их сэкономить и в качестве маленького сочувствия преподнести пострадавшему товарищу и благодетелю 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Верник 09.03.2019 14:26
а швондери з преміями залишились??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 СЭМЭН 09.03.2019 09:37
Йой,i де мої шаровари?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Стаханов? 08.03.2019 22:54
А ці кошти (порядку 400 тисяч гривень)
Это сколько же нужно зарабатывать основной зарплаты если месячная премия
(400 тысяч делим на 12 месяцев и получаем всего-то 33 тысячи 300 грн или 1200 долларов) в месяц 33 тысячи????? Да, зарплаты быстрее чем за год работы себе намастырили, в отличии от обещанного за год ремонта бульвара Шевченка :cry: А как тротуарную плитку положили между Д.Народов и Небесной Сотни, полная халтура.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 блазень 07.03.2019 21:07
свята людина 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Асфальтобетон. 07.03.2019 19:37
Відмовою від своєї премії він зберігає премії своїх поплічників. А ті в свою чергу,- принесуть йому ще більше грошей!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Любов Майборода 07.03.2019 19:06
Ветувати треба зміни до бюджету, які 5 березня прийняти в шахрайський спосіб БЕЗ ПОГОДЖЕННЯ З РОЗПОРЯДНИКАМИ КОШТІВ І ФІНАНСИСТАМИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Директор цирку 07.03.2019 18:56
Нам такі клоуни потрібні. Приходьте :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 ДЖЕКО 07.03.2019 17:23
"І як не затулявся Сіроманець овечою вовною, одначе було видно його вовчу суть". До речі, яким чином кошти із фонду зарплати законно можна перекинути на "допомогу дітям"?