Голова Черкаської обласної організації «Національного корпусу» Дмитро Кухарчук має нагородний пістолет, отриманий від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Цей пістолет наразі вилучено.

Безымянный2

Про це пан Кухарчук повідомив під час сьогоднішньої відеотрансляції у «Фейсбуці».

– Зброя у мене є, вона зареєстрована, – сказав Дмитро Кухарчук, відповідаючи на запитання глядача. – У мене є нагородний пістолет від Арсена Авакова, пістолет зараз знаходиться у Черкаському райвідділку поліції – чомусь вони мені його не віддають. Хоча, так, вони можуть у мене забрати мою зареєстровану зброю – травматичний пістолет і помпову – на час слідства, але мій нагородний пістолет вони не мають права у мене забрати. Але чомусь забрали.

Дмитро Кухарчук – ветеран війни на Сході України, воював у полку «Азов».

Після подій у Черкасах 9 березня він перебуває під домашнім арештом.

реклама

Коментарі  

 
+13 #11 . 16.03.2019 15:27
У Кухарчука зараз багато вільного часу - може й Прочерк почитає, та зрозуміє нарешті, як своїм ідіотським вчинком рашку і ватників порадував :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 Ріхард 16.03.2019 14:11
Ця історія в Черкасах багато прояснила для рядових членів Нацкорпусу. Хто справжній ультрас, має розум і не хоче працювати на Авакова - той двіж лейтенанта МВС Кухарчука покине.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Уманский Еврей 16.03.2019 04:30
зов это нацистская организация. Американский Конгресс запретил любое финансирование этого батальона. А Аваков оружие им дарит. Ганьба на весь мир!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Марк 16.03.2019 01:02
Рюкзакян пороздавав зброю повним неадекватам ! Таким і рогатку страшно в руки давати !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Доречно 15.03.2019 22:02
Пан ще не зрозумів, що він холуй.
Раденький але .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #6 Залізяка. 15.03.2019 17:49
Краще б тебе розумом бог нагородив!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #5 Совпадєніє? 15.03.2019 14:22
Олег Петренко і Андрій Білецький після історії із Юліною Надькою Савченко теж хвалилися, що у Верховну Раду ходять з пістолетами від Авакова.
І вони ще розказують, що Авакову не служать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #4 Ірина 15.03.2019 10:57
Юля-Аваков-Нацкорпус-Зброя-Безлад/безправ'я,продовжувати можна...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 оля 15.03.2019 10:52
Переживають щоб ти часом не застрелився :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+43 #2 Абориген 15.03.2019 10:22
З пана Кухарчука юрист такий самий як і вететан. Чине забагато уваги в ЗМІ цьому заср*нцю?