реклама

реклама

89774093_1430702607100985_8909266209321517056_o Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник написав заяву про звільнення. Про це писав в соцмережі депутат Олександр Радуцький. Як повідомив у коментарі “Дзвін.media” міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, така заява справді надійшла.

“На жаль, я так само довідався про це із соціальних мереж. Але заява справді на даний момент є. Втім, у такий складний період піти у відставку головному медику міста, як на мене, це невміння тримати удар. Але запевняю черкащан, що якщо слабші відступають, то будемо сильніші. До того ж, у зв’язку з реформами в медичній галузі роль департаменту на життєдіяльність лікарняних закладів Черкас була мінімальною. Я особисто буду координувати роботу безпосередньо з головними лікарями міста. Ситуацію будемо і надалі тримати під контролем. Додам лише, що саме в такі часи перевіряється, для кого клятва Гіппократа була не просто красивими словами. Переконаний, що черкаські лікарі давали її свідомо і дотримають, а міська влада зробить усе, щоб у них для цього було все необхідне”, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, Олег Стадник висловлював своє незадоволення з приводу виділених містом коштів на боротьбу з коронавірусом, вважаючи їх замалими. Тим часом при міській раді було створено Благодійний фонд, куди черкаський бізнес вже перераховує значні  суми.

Фото Артема Ківака

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Гриша 29.03.2020 17:40
Цитую Любов Майборода:
Анатолію Васиьовичу, звертаю Вашу увагу на атмосферу, яка панує на сесіях мської ради та засіданнях виконавчого комітету. Вона має бути діловою, а не хамською. Учасники зібрань мають право на критику, але вона має бути коректною і по суті справи, а не оціночні судження про доповідача. Неодноразово була присутня на зібраннях, де емоції перекреслюють здоровий глузд. Нічого корисного для міста в атмосфері хамства не може бути прийнято. Олег Стадник написав заяву про звільнення після засідання виконкому, де панувала саме така атмосфера.

Атмосфера хамства кажеш? Так хами хапнули у Черкасах всю владу. Бандюки, холуї, довбури, тупориле бидло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Чё прицепились? 28.03.2020 23:38
К потомственному инвалиду. У него и корочка есть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 Остання надія 28.03.2020 22:27
Ботнара, директором медицини міста. Він і заступником губернатора обіцяв розбудувати область і транспортною реформою, спортом, парками міста вирішує проблеми, хватає часу і обласними проблемами опікуватия. А тут у скрутний час для міста з подвоєною енергією зі своєю удачливою командою (уявіть за 45 тисяч гривень двокімнатну квартиру у місті купують) однозначно подолають вірус. Мабуть і зараз вони працюють над вакциною, бо їх у місті ні гу-гу 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Пильний 28.03.2020 20:29
Повна обсервація. Або обсервація по повній.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 Виталий 28.03.2020 20:05
В роддомах ни масок, ни защитных костюмов, ноль. Главврач, только вчера соизволил выйти из отпуска. О какой готовности может идти речь? Или Стадник с руководством роддома 3 месяца находились в вакууме ? И не знали , что в мире бушует корона? И не надо изображать из себя жертву. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Ха-ха 28.03.2020 12:42
Можна було б і після епідемії звільнитись ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Любов Майборода 28.03.2020 11:39
Анатолію Васиьовичу, звертаю Вашу увагу на атмосферу, яка панує на сесіях мської ради та засіданнях виконавчого комітету. Вона має бути діловою, а не хамською. Учасники зібрань мають право на критику, але вона має бути коректною і по суті справи, а не оціночні судження про доповідача. Неодноразово була присутня на зібраннях, де емоції перекреслюють здоровий глузд. Нічого корисного для міста в атмосфері хамства не може бути прийнято. Олег Стадник написав заяву про звільнення після засідання виконкому, де панувала саме така атмосфера.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 Тодос 28.03.2020 10:21
Цитую Бондаренка :"Я особисто буду координувати роботу безпосередньо з головними лікарями міста". Дожились. Масок нема, костюмів нема, тестування не проводять. :D :lol: Навіщо тоді департамент? Наділи маски і ходять на роботу бздіти. Яка користь від них медицині ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 депутат 28.03.2020 10:14
На минулій сесії Стаднику виділили 4,5 млн. грн. на боротьбу з коронавірусом. Хоч одна заявка на купівлю товарів від нього надійшла??? Ні. В країні гвалт - а він спить у кабінеті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 Марко 28.03.2020 10:08
Дивна поведінка старого служаки - міг би з мером перебалакати, а потім Радуцького енд компані підключати...