Металічну конструкцію будують неподалік одного з закладів громадського харчування в Черкасах за адресою вулиця Смілянська, 2.

1625560956679

Як нам пояснила адміністраторка закладу Вікторія Франчук, ця конструкція не є МАФом.

– Це не МАФ і не кіоск. Це літній майданчик від закладу харчування. Конструкція зйомна і тільки на літо. Вона – як парасоля. На літних майданчиках часто ставлять парасольку. Але тут парасольку встановити не можна через дуже сильний вітер. Крім того, нема куди класти літні меблі. Тому ми зробили цю розбірну конструкцію у вигляді сітки, – сказала адміністраторка.

Також Вікторія додала, що «бажає всім роботодавцям якнайшвидшого відновлення після карантину і отриманих збитків».

Нагадаємо, раніше міський голова Черкас Анатолій Бондаренко пообіцяв зносити малі архітектурні форми, які встановлюються попри мораторій, оголошений міською владою на будівництво МАФів.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Лікбез для адміністратора 09.07.2021 12:08
"Порядок розміщення тимчасових споруд для проведення підприємницької діяльності"-Наказ міністерства регіонального розвитку України.№ 244 від 21.10.2011 .До чого тут МАФ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Dasha99 09.07.2021 00:06
Вам тільки зносити, самі ж нічого не створюєте...
Чим вам заважає ця літня площадка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Александра 08.07.2021 23:33
Как мы знаем что это заведение не совсем ординарное и привычное для нас вот и решили выделиться необычной летней площадкой,как по мне то это намного лучше чем эти зонты на летках
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Олександра 08.07.2021 23:29
Ми з чоловіком та нашою компаніею часто ходимо в цей заклад,нам все подобаеться,та ми дуже раді ,що цей заклад розвиваеться в такий важкий час.Так тримати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 13 08.07.2021 23:26
Купа закладів, типу еріка і оскара збудували такі не тимчасові майданчик і стоїть, нікого не цікавить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Місцевий 08.07.2021 23:16
Зе мабуть біля моніки. Прикольний заклад, ставлять лєтнік - молодці. Найшли чого приколупаться)) Недамо нікому поставити сітки з кавунами! То тоже МАФ! )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Олександр 08.07.2021 15:45
Є дозвільні документи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Почём сегодня 08.07.2021 13:37
Думка администрации?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 ТЯФ 08.07.2021 12:17
Малі архетектурні форми підлягають знесенню, але ніхто не знає до якого ступеня ця мала форма повинна бути малою. Дивлячись хто скільки заплатить,якщо добре заплатять то і собача будка це не мала споруда, а якщо не заплатили то квітковий павільон це МАФ :lol: :lol: