реклама

реклама

У Черкасах забудову арки під будинком по Хрещатику, 223, яка з’єднує вулицю Лазарєва з пішохідним бульваром, що веде до Замкового узвозу, з понеділка припинено.


Як повідомили «Прочерку» в управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, наразі органи прокуратури вивчають аргументацію сторін щодо законності чи незаконності будівництва. 


Сьогодні представники громадськості зняли паркан, що огороджував місце проведення робіт.

Нагадаємо, ПП «Україна-Центр» забудовувало офісною спорудою дві секції арки, що сполучає вулицю Лазарєва з пішохідним бульваром, котрий веде до Замкового узвозу. Міський голова Черкас Сергій Одарич виступав проти забудови арки.

Протестували і працівники управління містобудування та архітектури Черкаської облдержадміністрації.

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 Черкащанин 06.08.2014 16:40
Та гнать потрібно ....рича СерГея Ол..овича в три шиї з нашого міста!!!!!!!!!! Люди чи ви вже всі зовсім здуріли?!!!!! Як можна було тричі обрати мером людину, яка НІЯКОГО відношення до наших рідних Черкас взагалі не має, не являючись при цьому навіть черкащанином. І про яку відбудову нашого міста може йти мова??? Можна лише здогадатись у чиїх цілях цей "господар" буде керувати. Чи у нас у місті не має достойного, справжнього черкащанина на посаду очільника міста???? І тепер після паперєдніків на чолі з головним Тулубом області, цей мЄр продовжить "відбудовувать" Черкаси?. Підвищення "під шумок" цін на маршрутки - це тільки початок. От вам і люстрація... Хіба не так?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 кривошапка 08.07.2014 23:26
Сколько можно дурить людей!? Разбейте кирпич! Не нужно нам этих застройщиков! Пусть людям квартиры строят а не магазинчики по блату! Почему никто не говорит чье это строительство? Все просто! Те же представители старой власти быстренько доклевуют то, что не успели доклевать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 народ 08.07.2014 23:05
Цитую Україна:
Цитую Факт:
Цитую мешанці міста:
Сергій Олегович вчинив як справжній господар міста. Початок його роботи позитивний.

Поднял цены на проезд и на коммунальные услуги, действительно справжній господар.

З маршрутками ще нічого не відомо і за подорощення депутати голосували,а ЖКХ,по всій Україні подорожчало,ВР і кабмін постарались,до чого тут Одарич?

А вообще получился от этого решения положительный эффект. Они хоть начали бороться за пассажиров, чувствуя между собой конкуренцию. Некоторые маршруты ведь оставили цену 2,50 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Пошли... 08.07.2014 18:31
Незнайка засунь и сваё мнение ......... надоел уже. Везде ..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 привет 08.07.2014 18:11
А до чого тут одарич? Тут громадяни міста наводять порядок...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Україна 08.07.2014 17:09
Цитую Факт:
Цитую мешанці міста:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 незнайка 08.07.2014 16:22
СО поступил так как поступил Это право СО СОГЛАСНО ЗАНИМАЕМОЙ ЛЕГИТИМНО ДОЛЖНОСТИ Все другие мнения-в трубочку и до Жу там и новые троллейбусы там и газ и безкоштовная горячая вода
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Факт 08.07.2014 15:29
Цитую мешанці міста:
Сергій Олегович вчинив як справжній господар міста. Початок його роботи позитивний.

Поднял цены на проезд и на коммунальные услуги, действительно справжній господар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 мешанці міста 08.07.2014 15:02
Сергій Олегович вчинив як справжній господар міста. Початок його роботи позитивний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 $ 08.07.2014 14:27
Цитую Валерій:
А чому ненаписали, що це не в Києві, а в Черкасах?

Бо "Прочерк" - це сайт одного міста, міста Черкаси.