реклама

реклама

На Соборній площі у Черкасах розгорнули три намети у підтримку черкаського генерала поліції Владислава Пустовара.

Як повідомлялось раніше, смілянські активісти вже збирали підписи у Черкасах, після чого провели подібну акцію у Смілі. Зупинятись вони не збираються. Зараз до акції долучились волонтери ГО «Наш батальйон».

За словами активістів, вони продовжують збирати підписи під листом, адресованим голові Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрію Кожем’якіну.

Нагадаємо, над Владиславом Пустоваром ведеться слідство, його підозрюють у дачі хабара посадовій особі, однак сам Пустовар вважає цю справу наперед змодельованою.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #25 я 13.04.2016 23:11
полотно" пустовар і зами потаємно проводять реформу". Бажаючі придбати дайте грошей, або скиньте на карту. Реквізити: реформа УМВС. Безнадьога. Карман. владка і К", або свят той хто грошей на КК і І дасть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 я 13.04.2016 23:06
пустовар мученік. чекайте на ікону
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 савченко 13.04.2016 23:05
:D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D реформа пустовара :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 савченко 13.04.2016 23:00
Я за пустовара. Його до мене.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 справедливість 13.04.2016 22:59
Якщо співати гасла за реформи а пісяти мимо унітаза то не буде порядку. Це не я сказав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 справедливість 13.04.2016 22:56
Вкрав у в"язницю, вкрав у в"язницю, в"язниця повна всіх розстріляли і знову: вкрав у в"язницю тоді можливо буде порядок а інакше га ла ла . І ніякого проку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 хамула 13.04.2016 22:51
Поліцейський у якого звання більше сержанта це мент у новому кітелі. Де реформи, зміни, оновлення. Надпис на наметі "підтримуємо реформи УМВС". То де реформи УМВС???? Якщо поліція створена пів року назад то звідки з"явились полковники-генерали поліції. Невже за гроші??? Я так розумію, що потрібен час щоб отримати якесь званння, а головне якась робота. А тут все просто не виходячи з кабінету дай грошей і ти владика генералісімус прирівняний до всемогутнього... На заводі токарь зможе стати якимось старшим токарем якщо зробить певну кількість деталей із мінімальною похибкою. А тут вчора мент- сьогодні новий поліцейський.А в чому реформа господа хороші???? В чому ви її підтримуєте??? Чи просто тримаєте???Невже просто за 33 сєрєбніка??? А в чому підтримати пустовара??? Що він із своїм відомством відмовився від зарплатні на рахунок постраждалих де проходить АТО??? Віддав свій службовий авто інваліду??? Що за героїчний вчинок зробив пустовар??? Просто класний парєнь???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 хамула 13.04.2016 22:24
На волю вийшла Хамула, а вона за пустовара. Коли її садили пустовар був керовніком в УБОЗі її гасло “Ми знищуємо сатанинську економіку. Ми повинні жити багато, а ми менти- діти Божі."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 героя йому, героя 13.04.2016 09:14
Цитую Леха:
Цитую Вадим:
Не знаючи людини та його професійні здобутки не варто висловлювати не компетентні висловлювання!! !!!

не посадили не одного мусора за 2 года, который нарушал закон во время майдана в Черкассах.

Самое резонансное дело Черкасс с времен независимости не решено. Этого мало?


23 січня 2014, 20:14 ПРОЧЕРК Новини Черкас та Черкаської області
Щойно з четвертого поверху будівлі ОДА невідомий, очевидно, працівник адміністрації кинув вазон, поціливши ним в молоду дівчину, яка стояла під будівлею. Про це інформує кореспондент «Прочерку»
Активісти забрали дівчину. Поки невідомо, в якому вона стані. Відео ТРК «ВІККА»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 О! 13.04.2016 09:12
Девок совсем других на сбор автографов поставили.