реклама

реклама

Непублічний заступник Одарича не зміг виконати сценарій, написаний у штабі ПР

Непублічний заступник Одарича не зміг виконати сценарій, написаний у штабі ПР

Перший заступник міського голови Черкас, депутат обласної ради від Партії регіонів Віктор Беззубенко отримав відмову Центрвиборчкому в реєстрації його кандидатом у народні депутати по округу №194 в Черкасах. Відповідна постанова опублікована на сайті ЦВК. Разом із першим заступником мера Черкас, у реєстрації відмовлено і іншому самовисуванцю  з членським квитком ПР – депутату міської ради, лікарю Ігорю Валовому.

Як йдеться у постанові ЦВК, і Беззубенко і Валовий неправильно написали заяву про участь у виборах. У обох відсутнє їх зобов’язання у разі обрання депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України (або зазначення того, що така діяльність ними не здійснюється).

Нагадаємо, що як уже публікував «Прочерк», ще одного міського регіонала – Сергія Отрешка – ЦВК зареєстрував кандидатом у народні депутати по округу №194 в Черкасах. Кандидат іде на вибори шляхом самовисування.

реклама

Коментарі  

 
-2 #13 Счетовод Вотруба 22.08.2012 10:11
Цей чоловяга один із перших брех...ів який працює в мерії... Бережіться таких людей, які в своєму житті не зробили нічого, а тільки навчились ляпати і за свої слова не відповідати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 пурга 21.08.2012 19:58
Цитую Nikotin:
Ні пане Євросервіс, ти ще тут потрібен, поки не повернеш Фонду підтримки підприємництва отриману позичку, пан Тулуб не відпустить.

Мама метлой взломил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Nikotin 20.08.2012 22:44
Ні пане Євросервіс, ти ще тут потрібен, поки не повернеш Фонду підтримки підприємництва отриману позичку, пан Тулуб не відпустить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Справедливость 20.08.2012 22:32
Ну какой из него депутат он в горисполкоме порядка не наведет, а что будет если депутатом станет? Ему только девками и руководить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Ціп 20.08.2012 19:47
Коменти гурту чорноротих "помаранчевих гринджол".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Гость 20.08.2012 17:30
Просто будет немного меньше наблюдателей от ПР по квоте кандидата.Как его можно всерьез воспринять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Сонька Золота Ручка 20.08.2012 12:55