реклама

реклама

Народний депутат попереднього скликання Леонід Даценко під час сьогоднішньої прес-конференції оприлюднив попередні дані паралельного підрахунку голосів на виборах облради, проведеного партією «Відродження».



Дані – без урахування міст Черкас, Канева та Канівського району.

За цими даними, до облради можуть пройти сім партій – Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Черкащани», «Відродження», ВО «Батьківщина», Радикальна партія Олега Ляшка, ВО «Свобода» та «УКРОП». На межі проходження – «Самопоміч».

Конкретні відсотки Леонід Даценко навів тільки по БПП «Солідарність» (16,7%) та партії «Відродження» (9,6%).

УТОЧНЕННЯ: Очевидно, говорячи про «Самопоміч» Даценко мав на увазі або іншу політсилу, або просто помилився, бо згідно сайту ЦВК, ця політсила не балотувалася до Черкаської облради.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 мойша 28.10.2015 13:15
немножко забрэхався дац нащет самопомочи и нащет процентов за видродження
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Бульба 27.10.2015 20:43
Ганьба запроданцям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Степан 27.10.2015 19:50
Данные очевидно взяты с потолка, как и данные по выборам на мера Умани, где рисовали победу плетневой больше 50%. м. Черкаси порахуе для даценко правильно, не будет никакого геповского вырождения.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Радуцького Геть!!! 27.10.2015 19:29
Да Льоні Тобаловські гроші так мозок загадили, що він скоро путатись буде не тільки в партіях.............................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 У Льоні чо через плєчо? 27.10.2015 18:28
Цитую Масяня:
Ой, Ленечка. Мой украинский лев! Где ж твой автомат через плечо?

Новітні дослідження показали, що те, що ряджений під демократа Дац називав автоматом, насправді було ексригівською фореллю :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #5 Масяня 27.10.2015 18:18
Ой, Ленечка. Мой украинский лев! Где ж твой автомат через плечо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #4 Сашко 27.10.2015 17:43
Даценкові, Антошка підкинув бабулєтов, тепер він вже вєщає! Льоня! В якій партії, ти ще не був?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Ого 27.10.2015 17:28
Попередні данні це як партія вільних демократів крім відсотиків видала ще й майбутніх депутатів - сама підрахувала по всім партіям. А це Даценко не інформація, а якась ху....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Антириг 27.10.2015 17:18
Цитую Эней:
Какова достоверность экзит-плола регионалов из Видродження и каким колесом в той телеге Даценко?

Його "екзит-пол" - брехня чистої води. Але сам Дац до "тєлєги" ексриговського "Відродження" має пряме відношення - він "возглавляєт" список екс-ригів "Відра" - тому і "мєчтаєт" всунуться хоч на пів форельки у облраду :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #1 Эней 27.10.2015 16:40
Какова достоверность экзит-плола регионалов из Видродження и каким колесом в той телеге Даценко?