Гарячі номера телефонів

72480186_2472442146158250_1593627068057255936_n Тут триває дискусія щодо фантастичних виплат членам наглядових рад державних компаній та про наявність токсичних політиків у наглядових радах вишів.

Нагадаю, що існує різний статус та відповідно механізм призначення членів наглядових рад. Так, наглядові ради важливих для економіки державних компаній призначаються Урядом і діють на платній основі, а наглядові ради вишів - відповідно Міністерством освіти і працюють на безоплатній основі.

Водночас, Київський Університет Тараса Шевченка отримав особливий статус і часто згадуваний нині Володимир Литвин як голова наглядової ради був призначений ще Указом Президента Віктора Ющенка разом із Раїсою Богатирьовою, Леонідом Кучмою, Петром Порошенком… у складі ради.

Наглядові ради інших вишів формуються за пропозиціями самих університетів і лише затверджуються Міністерством освіти.

Є ще наглядові ради Національних заповідників, склад яких затверджується Кабінетом Міністрів.

Тут, до речі, склалася унікальна ситуація: безвідповідальність та невігластво посадовців від Уряду Яценюка до Уряду Шмигаля призвела до того, що досі чинні наглядові ради утворені Урядом Азарова. Отож, наглядові ради головних Шевченківських заповідників досі очолює сумнозвісний друг Януковича Сергій Тулуб, а «Софії Київської» – фанат Путіна Петро Толочко…

Переконаний, що статус і повноваження наглядових рад повинен бути уніфікований. До них повинні входити професійні, авторитетні й незалежні особистості, які працюють виключно на громадських засадах!

Бо невже відповідальність за контроль діяльності Київського університету Тараса Шевченка чи Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» менша ніж за «Укрзалізницю» та «Нафтогаз»?!

Микола Томенко, громадський і політичний діяч родом із Черкащини

* Допис у фейсбуці.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 2010 21.03.2021 15:12
В 2010 році за Вашої команди пан Миколо, фракція БЮТ на чолі з Вашим Г... підтримали Тулуба та засудили популістичну політику Тимошенко. Цей документ підписав голова обласної ради,цей документ в архіві. Це гірше формальних наглядових.
Осудили Митеньку
За ходьбу на митинги
И дружку его Серёже
Срок монтируется тоже.
Дали десять суток Пете
за участие в пикете
Двух подружек, двух Наташ
Привлекли за шпионаж
Трансвеститу Толику —
Год за гей-символику
Штраф впаяли тёте Насте
За неуваженье власти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 Стук-стук 21.03.2021 13:12
Маладєц! Стуканув капітально, прямо в точку. Ще якби докопався, коли ті ради останній раз засідали і який толк від них... А взагалі-то тема цікава, особливо щодо інших рад (не громадських, а оплачуваних).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100