index Поясню. Вони вирішили зробити рівно те саме з 11 травня, що Черкаський виконком зробив прямо зараз. Як зміниться кількість інфікованих за цей час? Правильно, зросте. Але карантин центральна влада вирішили поступово скасовувати аж ніяк не з епідеміологічних міркувань, а з економічних і політичних.

Рівно з тих же самих підстав це робить і черкаська влада. Просто вони перехоплюють інформаційну ініціативу в Уряду і президента. Мовляв, дивіться, ми перші скасували вам карантин, запам'ятайте це і згадайте восени на виборах.

Правові підстави постанови Кабміну сумнівні. Практика штрафів за цією постановою показує неспроможність правоохоронних органів цю норму застосувати.

А суспільна думка все більше схиляється до позиції верхівки черкаської міської влади. Базовий посил такий: чому одним можна, а іншим - ні? Ну і одвічне питання: хто за весь цей карантин платитиме?

Тому, наїжджаючи на бунтівний черкаський виконком, а особливо на мера Анатолія Бондаренка, який формально перебуває у відпустці й це рішення завбачливо не підписував, президент і альтернативний президент (Аваков) стріляють собі в ногу. Краще б включили тактику інформаційної блокади цього зухвалого випаду місцевих еліт, і протримали її до дати, коли самі вирішили "подарувати" людям часткове послаблення карантину.

Черкаси в політичному плані це реальний геморой, просто такий собі раптовий і неприємний прищ на видному місці напередодні першого побачення. Спитайте про це в усіх попередників, починаючи з Кучми.

Історична довідка:

- Кучма мав реальні проблеми в Черкасах в 1999 році на президентських виборах, мер Олійник балотувався проти нього і входив до опозиційної "Канівської четвірки". Черкащину Кучма, доречі, програв.

- Ющенко спочатку зробив Анатолія Бондаренка головою Лисянської РДА, а потім намагався засудити його за підробку диплому. Бондаренко "на коні", а Ющенко?

- Янукович через свого "губернатора" Тулуба вирішив не доводити конфлікт з (представником арестантки Юлі) Бондаренком до краю. На виборах до облради Бондаренко переміг в своєму окрузі заступника голови ОДА за мовчазної згоди самого Тулуба.

- При Порошенку Бондаренко почував себе настільки впевнено, що дозволяв собі ігнорувати цілеспрямовану роботу прокуратури. Порошенко ж в Черкасах отримав такого ляпаса під час кампанії, що надолужити це вже було неможливо.

Юрій Сас, політексперт

*допис з "Фейсбуку".

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+8 #4 Горько! 02.05.2020 13:29
Сас пробує підіграти Бонду. Покищо "застєнчіво", але якщо треба буде - то й по дьоснах ударить)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 ченчик 02.05.2020 11:36
Всі питають хто платитиме за втрати під час карантину... Народ , бо в держави немає стабілізаційних фондів, як у арабів і Сингапуру.................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Флюгер 02.05.2020 10:37
Молодий, але талановитий комбінатор Остап Бендер.Побував у всіх ГО та партіях, допомогав багатьом мерам Черкас, особливо через створення рейтингів, якоби опісля соцопитування емігмою. Особливого ляпаса вмазав Рошену, а навколо пальця обвів громаду Черкаської області, а особливо старанно взув частину Канівського району.Вони очікують його для віддачі ляпасу зворотнього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Дмитро 02.05.2020 10:33
Толік так явно на зарплаті у Бородая і Яцика))) БАжаю йому програти наступні вибори))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100