Саме так перекласти відповідальність на обласну громадську раду за свої "ляпи" при запрошенні на її формування голів громадських районних рад намагається зробити позаштатний помічник голови ОДА Юрій Піднебесний. У статті, яка розміщена на сайті ОДА, Юрій Піднебесний, якого обрали заступником голови громадської ради, доносить неправдиву, перекручену інформацію про буцімто якийсь розкол в обласний громадській раді.
Насправді ніякого розколу немає. Є проста спроба виправдати свій непрофесіоналізм. Юрій Дмитрович запросив на установче засідання голів громадських рад з районів, проінформувавши їх, що вони будуть включені до складу ради. При цьому, він, як координатор ініціативної групи знав, що згідно Постанови КМУ №996 громадські організації, що бажають потрапити у раду мають подати 4-ри документи до ініціативної групи.
Голови громадських рад з районів цих документів звісно не подали. Юрій Дмитрович був головуючим на установчих зборах і не міг чітко прокоментувати який статус мають голови громадських районних рад, які прибули на ці збори.
Після цього "ляпу" він вдруге запрошує голів громадських рад, які в дощ на 17.00 їдуть з райцентрів на 1-ше засідання новообраної громадської ради. І вдруге ставить питання про їх включення до складу громадської ради. Члени громадської ради ще раз підтверджують, що вони бажають жити по-закону, а не так як комусь заманеться. Обурені і обдурені голови громадських рад з районів покидають збори. Ну і тут, Юрій Дмитрович замість того, щоб визнати свої помилки, звинувачує у всьому обласну громадську раду.
Оце вам така співпраця влади і громадськості. Одна профанація і маніпуляції.
"Я за представництво районів в громадській раді і за законний шлях реалізації цього представництва" - говорить секретар громадської ради від Пласту Даниіл Майоров.
80% голів районних громадських рад досі ще непереобрані. Найближчим часом відбудуться їх перевибори. Ось після цього обов`язково слід ініціювати створення Асоціації районних громадських рад, яка має тісно працювати з обласною громадською радою, Може бути проведена доукомплектація обласної громадської ради, але в рамках законодавства.
Анатолій Рекун, громадський діяч
заступник голови громадської ради з експертизи НПА
* коментар для «Прочерку»
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису