Читаючи про таку ситуацію, я відразу ж вирішила укласти угоду. Не розуміючи, що саме треба робити, я поїхала в абонентський відділ на площі 700-річчя (Добровольського, 5). Там мені повідомили, що з ними я угоду уклала, а з цим питанням мені потрібно їхати в офіс на вулиці Максима Залізняка, 142.
Сама угода складається з двох пунктів – обслуговування газових мереж та газової плити. Коштувала приблизно 92 гривні. До мене завітав працівник «Черкасигазу», оглянув усе, зауважив, що потрібно поміняти вентиль і шланг до газової труби, пояснив, що і де потрібно купити. У наступний візит відбулася заміна зношеного на нове.
Саме повідомлення, що я маю укласти угоду, мені надходило у листопаді ще 2018 року. Вкинули у поштову скриньку. Тобто попередження було, але більшість черкасців чи не отримали такі повідомлення, чи не звернули на нього увагу, чи вирішили, що угода з «Черкасигазом» укладена, та й за газ вони сплачують сумлінно.
Щодо мене, то я все зробила як слід і сподівалася, що мене проблема відключення газу вже точно не торкнеться. Але не так склалося, як гадалося.
Одного дня, а саме вчора, мешканці нашого будинку повернулися увечері після роботи додому і виявили, що будинок опломбовано і газопостачання нема. Причина – газова труба в аварійному стані. За інформацією «Черкасигазу», постачання газу в багатоповерхівку повернуть лише тоді, коли всі мешканці укладуть угоду на обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж та газових приладів. Тобто всі ми тепер чекаємо, коли решта сусідів виконає умови, які за ухваленим законом повинна зробити.
Ясна ж річ, усі тепер користуються електроприладами. А проводка у нашому будинку – зношена. Тож виникає ще один ризик для нашого життя…
Після того, що трапилось зі мною, я почала повідомляти знайомим і друзям, пояснюючи, яку угоду слід укласти, аби не опинитися у некомфортній ситуації. А у відповідь: «Та, у нас не відключать…», «Та ніхто не буде їхати це робити, хай відключають» тощо. Згодна, усі ми вважаємо, що щось може трапитись із кимось, але не з нами. І навіть коли усі документи у мене в порядку, я опинилась заручником ситуації, бо мушу терпіти всі незручності. Але і бачила очі людей, які у розпачі не знали, що ж можна вже увечері зробити, бо повернулись з роботи втомленими і голодними, а навіть чаю зігріти нема як…
Вікторія Сікачина, журналістка «Прочерку»
реклама
Коментарі
Кому надо - пусть приносит договор на дом в удобное для меня время. Покажите работодателя, который работника отпустит в какую-то частную контору посреди рабочего дня!
А угоди з іншими підприємствами (водоканал, обленерго, теплокомуненерг о тощо) ви особисто в вихідні укладали?
Вам буквар подарувати, чи окуляри? Читаємо:"всі ми тепер чекаємо, коли решта сусідів виконає умови, які за ухваленим законом повинна зробити." Ані слова про те, чи справді запропонований закон відповідає вимогам закону, чи справедлива прописана в ньому ціна послуги. Ані слова про рекетирські методи, застосовані газовиками. ЧОМУ все місто має в РОБОЧИЙ ЧАС чимчикувати до газконтори підписувати договори, чому газівники не йдуть з договорами до споживачів?
Проплатили за рекламу, то й радісна, а те що Рекет газовий її не обходить.
Навіть не розумію, з чого ви взяли, що в усьому винні сусіди. І чому вирішили, що ця пані нещасна, страждає... Тричі текст перечитав, у мене не таке враження . Чи ви зі своєї колокольні?
Стрічка RSS коментарів цього запису