Гарячі номера телефонів

Долучіться до перемоги разом із Bank24

d33856fe-ddd0-4610-8bb4-8d9850a0f2a1

Нині Україна знаходить у непростому становищі, що зобов’язує кожного з нас активно вести свою діяльність, своєчасно сплачувати податки та інші регулярні платежі, а також не забувати займатися благодійністю в силу своїх можливостей. Варто усвідомлювати, що деколи навіть, здавалося б, незначна сума, може наблизити всьому народу на шляху до довгоочікуваної перемоги. Так, чимало платіжних сервісів та новоутворених веб-сайтів організували спеціальні сторінки з формою для внесення платежу. В свою чергу наша редакція радить користуватися виключно перевіреними. Одним з таких є онлайн-сервіс платежів Bank24. Він дозволяє за лічені хвилини зробити свій внесок в нашу спільно-національну перемогу.

Як допомогти?

Якщо у вас є можливість та бажання долучитися, то відповідь на питання “Як допомогти українській армії?” проста - переходьте на головну сторінку веб-сайту Банк24, та натискайте на блок з відповідною інфографікою. Далі ви помітите форму з пустими полями для внесення необхідної інформації, а саме: номер мобільного телефону та суму пожертви. Потім ви помітите появу зображення банківської картки, дані якої потрібно вписати. Компанія приймає примірники будь-яких банків нашої країни у платіжних системах Visa, Mastercard та ПРОСТІР. Процедура стандартна і давно не нова, адже це номер, термін її дії та CVV-код зі зворотньої сторони пластикового зразку.

1925766b-1656-4598-91ec-f0e52b5d1742

Безпека

Саме те, що сьогодні непокоїть практично кожного і стосується вона не лише фізичного стану, а й інформативного. В останньому плані Банк24 потурбувався про надійність переказів шляхом використання найновіших алгоритмів передачі даних. Обмін інформацією захищений криптографією з використанням SSL-шифрування. Крім того, організація не зберігає у себе дані клієнтів -процесинг відбувається в захищеній банківській системі. Вважаємо, що це вагома аргументація під час вибору посередника для переказу коштів.

Додаткові переваги

Варто зазначити, що Банк24 потурбувався про юзабіліті сервісу шляхом правильного пропрацювання сайту. Ви не знайдете зайвої інформації - все прозоро та зрозуміло на інтуїтивному рівні. Більше того, на веб-сайті доступна велика кількість категорій послуг, оплату яких ви можете ініціювати при необхідності. Комуналка, податки, штрафи, Інтернет, мобільний зв’язок та телебачення - продовження терміну користування чи погашення заборгованості по всіх з них та навіть більше доступні онлайн без необхідності виходити з дому.

*Реклама

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100