Смартфони та планшети супроводжують дітей, починаючи з 2-3 років, а перший власний комп'ютер, як правило, купують вже у шкільному віці. Обираючи перший гаджет для навчання, батьки стикаються з дилемою: що краще, практичніше – комп'ютер чи ноутбук? Давайте розбиратися разом у нашій статті.
Крім технічних відмінностей, комп’ютери та ноутбуки у Черкасах відрізняються ще й ціною. Ноутбуки дорожчі, ніж на аналогічні за характеристиками комп'ютери. Різниця у вартості обумовлена компактністю та мобільністю девайсів. Тому якщо маєте обмежений бюджет, придивіться до стаціонарних моделей ПК.
Якщо ви збираєте ПК самостійно, можно дібрати комплектуючі, які дозволять вашій дитині не тільки навчатися, але й грати у прості комп’ютерні ігри. Обирайте конфігурації з дискретною відеокартою та актуальним процесором. Так ви зменшите витрати на апгрейд комп’ютера у найближчі роки та продовжите його актуальність.
Залежно від того, для яких потреб ви купуєте ПК, підбирайте і відповідний монітор:компактний підійде для серфінгу в Інтернеті або навчання, великий – для ігор, вигнутий – для графіки тощо. Якщо дитині хочеться пограти на ПК з більшою діагоналлю, просто під’єднайте системний блок до телевізора.
Ноутбук приваблює в першу чергу своєю мобільністю, компактністю, та можливістю вчитися, працювати або переглядати кіно чи мультфільми будь-де. Виробники прагнуть зробити сучасні ноутбуки максимально тонкими та майже невагомими: вони легко поміщаються у рюкзак чи сумку. До того ж ноутбук середньої цінової категорії здатен задовольнити потреби, у тому числі й ігрові.
На відміну від комп'ютера, ноутбук дозволяє працювати автономно, якщо наприклад, пропало світло, або немає можливості підключитися до мережі. Його можна використати у дорозі, або навчальному закладі без підзарядки. Динаміки, мікрофон, клавіатура – усе це завжди поруч і готове до роботи. Ноутбук легко переносити з місця на місце, наприклад, коли дитина вирішила перепочити й від учнівського столу перемістилася на диван, щоб подивитися мультики.
Вибираючи ноутбук, звертайте увагу на можливості батареї: середня тривалість автономної роботи лептопів – 2-10 годин. Якщо потрібно часто користуватися пристроєм далеко від розетки, батарея повинна бути потужною.
Комп'ютер – це конструктор, де ви легко зможете замінити комплектуючі на більш продуктивні з числа сумісних. Таким чином підтримувати актуальність і посилювати потужність ПК ви можете в будь-який момент.
У ноутбуках ви не можете самостійно замінити деталі, та й безпечно покращити можна хіба що планку пам’яті. Якщо ноут оснащений вінчестером HDD, ви можете прискорити його роботу, встановивши диск SSD.
Тож якщо ви маєте великий бюджет і хочете порадувати свого школяра або студента мобільним пристроєм, зверніть увагу на ноутбук. Хочете зібрати міцний ПК з можливістю згодом покращити характеристики заліза та придбати кращий монітор – купуйте стаціонарний комп’ютер.
*Реклама
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису