У рамках благодійного перфоменсу "Джинсова п'ятниця" двісті пар новеньких джинсів привезених із Європи, переселенцям безкоштовно роздаватимуть волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Дійство відбудеться у цю п'ятницю 25 листопада з 11.00 по 13.00 у кафе Сантімо-Панорама, що знаходиться у ТРЦ "Хрещатик Сіті" по вул. Остафія Дашкевича, 19.

Джинси видаватимуть по одній парі у одні руки жінкам, дітям та підліткам. Умова лише одна - наявність довідки ВПО.

- Джинси доброї європейської якості,  Фонду передали активісти української діаспори Фінляндії, яка так і називається "Товариство українців Фінляндії". Нещодавно спільно з партнерською волонтерською структурою ГО "ЛАД" наш Фонд - БО «БФ «Хрещатик Сіті» отримав від "Товариства українців Фінляндії"  велику партію благодійної допомоги загальною масою близько шести тонн. Серед переданого були дезинфектори, медичні маски та рукавички, засоби індивідуальної гігієни, ходунки, милиці, інвалідні візки, кількасот кілограмів протеїнових пластівців та велика партія одягу. Речі медичного спрямування разом із партнерами ми передавали у низку лікувальних закладів - Першу та Третю черкаські міські, у обласну та дитячу обласну лікарні, Черкаський обласний шпиталь, а також Балаклейську районну та Балаклейську дитячу лікарні, що на Херсонщині, та у лікарню у Краматорську, що у Донецькій області. Нині вирішили видати двісті пар джинсів жінкам та дітям, з числа внутріньо-переселених осіб, - пояснила ініціатор благочинного перфоменсу очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Благодійна Організація "Благодійний фонд "Хрещатик-Сіті"

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100