реклама Нормовен

реклама Нормовен

Протягом 2022 року ПрАТ «Миронівська птахофабрика», ДП Птахофабрика «Перемога Нова», ТОВ «НВФ «Урожай» та ТОВ «Катеринопільський елеватор», що є частиною компанії МХП та здійснюють свою діяльність на Черкащині, сплатили майже 879 млн грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Водночас загальна сума сплачених податків, зборів та внесків компанією МХП складає майже 4,6 млрд грн.

Компанія МХП підтримує та реалізує власні національні й локальні соціальні проєкти. Так, МХП передала понад 13 тис. тонн власної продукції волонтерам, працівникам і їхнім родинам, лікарням та ВПО. Компанія фінансово підтримувала ініціативи благодійного фонду "МХП - Громаді": допомогла з облаштуванням укриттів у школах, дитсадках і медзакладах на суму 6,6 млн грн; долучилася до виділення коштів у межах конкурсу "Час діяти, Україно!" на суму 8 млн грн. Також через грантові програми "Роби своє" та SEED від Глобального договору ООН МХП підтримала малий і середній бізнеси на 6,3 млн грн, розвиваючи ще в такий спосіб економіку громад та України в цілому.

Варто додати, від початку повномасштабного вторгнення МХП бачить свою роль в підтримці продовольчої безпеки та економіки України. Компанія підтримує роботу підприємств (за винятком підприємства «Український бекон», роботу якого компанія була вимушена тимчасово призупинити через посилення бойових дій в Донецькій області), зберігає робочі місця та сплачує заробітну плату вчасно і в повному обсязі, зокрема мобілізованим співробітникам. За 2022 рік компанія спрямувала на зарплати мобілізованим працівникам майже 459 млн грн.

Про це інформує пресслужба МХП.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100