Завтра, 21 березня, на площі ТРЦ «Хрещатик Сіті» Благодійний фонд «БФ «Хрещатик Сіті» безкоштовно передасть лікарням обласного центру апарати ШВЛ на загальну суму понад 10 мільйонів гривень. Тепер ШВЛів буде стільки, що вистачить майже на всі лікарні Черкас.

Як повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради Інна Бандура, це медичне обладнання надали для лікувальних закладів Черкас італійська благодійна організація Associazione MALVE di UCRAINE (м.Верона, Італія) та українська Благодійна організація «БФ «МАЛЬВИ УКРАЇНИ».

– «БФ «Хрещатик Сіті» у співпраці з головними лікарями лікувальних закладів Черкас, організував та забезпечив доставку в Черкаси дорогого медичного обладнання з Італії. Йдеться про такі необхідні в сучасних умовах апарати ШВЛ загальною вартістю більше 10 млн грн. Разом з керівництвом міського Департаменту охорони здоров’я ми вирахували оптимальну кількість апаратів ШВЛ. Тобто, їх надали стільки, що вистачить на забезпечення потреб майже всіх лікувальних закладів міста. Це вперше протягом останніх 13-ти місяців війни лікувальні заклади Черкас отримують таку велику партію апаратів ШВЛ. Окрім того, певну кількість апаратів ШВЛ від італійських благодійників передамо обласній дитячій лікарі та у Херсонський онкологічний диспансер, – поінформувала вона.

Загалом ШВЛ-и отримають п’ять черкаських лікувальнихї закладів:

КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги»;

КНП «Перша Черкаська міська лікарня»;|

КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня» Черкаської обласної ради;

КНП Черкаська міська інфекційна лікарня;

Черкаський міський пологовий будинок.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #2 Марта 21.03.2023 19:37
Цитую Лікар:
Чим ви хвалитесь?? Апаратів ШВЛ було закуплено неміряно. Більша частина їх - непотрібна і не використовуєтьс я за призначенням. А стоять без діла :D :lol: :D :lol: :D
у пологовому будинку апарати ШВЛ стоять у чехлах-заберіть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Лікар 21.03.2023 13:51
Чим ви хвалитесь?? Апаратів ШВЛ було закуплено неміряно. Більша частина їх - непотрібна і не використовуєтьс я за призначенням. А стоять без діла :D :lol: :D :lol: :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100