Кислотність шлункового соку — важливий фактор, від якого залежить робота всієї травної системи. Саме він визначає, наскільки добре буде розщеплюватися їжа, що потрапляє в організм. Кисле середовище формує шлунковий сік, точніше, соляна кислота, що міститься в його складі. У деяких випадках склад травних соків порушується, через що вони стають більш або менш кислими. Це призводить до порушення процесів перетравлення їжі та негативного впливу на навколишні тканини, оскільки кислота — сильний фактор, що ушкоджує їх. Обидва ці стани вимагають лікування, оскільки можуть призводити до ускладнень. Наприклад, під час виявлення підвищеної кислотності призначають інгібітори протонної помпи, що пригнічують продукцію соляної кислоти. З детальним описом їхнього механізму дії можна ознайомитися за посиланням https://anc.ua/product/omez. Омез вважається одним із найпопулярніших препаратів цієї групи.
Підвищення кислотності можуть спровокувати:
Щоб упоратися з таким порушенням, необхідно медикаментозно знизити рівень секреції соляної кислоти. Для цього використовуються інгібітори протонної помпи та гангліоблокатори. Лікарі призначають їх, підбираючи схему індивідуально — придбати їх ви зможете на сайті https://anc.ua. Під час лікування варто регулярно проходити діагностику, щоб не досягти зворотного ефекту та зниження рівня кислотності.
Знижуватися кислотність може через деякі фактори:
Ці фактори можуть призводити до зниження продукції соляної кислоти. Через це шлунковий сік перестає бути небезпечним для проникливих інфекцій, і епітелій виявляється недостатньо захищеним. Також це може призводити до розвитку передракових станів. Лікувати такий стан можна за допомогою грамотної дієти (збільшення кількості овочів та фруктів) та приймання препаратів, які лікар підбирає індивідуально для кожного пацієнта.
*Реклама
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ
ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю
реклама