Творче самовираження в психології часто використовується, адже з його допомогою є можливість допомогти людині позбутися її внутрішніх переживань і негативних станів.
У короткостроковій перспективі така діяльність допоможе покращити стан людини, переробити її думки та страхи, а також сформувати оптимальну життєву позицію на майбутнє.
Допомогти раціонально використовувати відповідну терапію можуть психологи та психотерапевти із сервісу Rozmova.me. Це сервіс з пошуку вузькоспрямованих фахівців, які готові запропонувати консультації та комплексний супровід пацієнта. Додатково за посиланням https://www.rozmova.me/vydy-psykhoterapiyi/artterapiya можна вивчити, що таке арт-терапія, які у неї позитивні моменти та особливості. Не зайвим буде оцінити результати тих, хто вже скористатися такою допомогою.
Процес заняття даною терапією полягає лише у виконанні певного творчого завдання. Важливо поринути в себе, оцінити свій внутрішній світ і в спокійній обстановці знайти вирішення проблеми. За допомогою вираження внутрішнього світу є можливість опрацювати зі спеціалістом конкретні переживання.
Творча діяльність у рамках психологічної допомоги допомагає по-різному:
Іноді арт-терапія є лише важливим доповненням до загальних терапевтичних впливів.
Найчастіше пацієнтам пропонують малювання, хоча є велика кількість інших альтернативних варіантів. Останнім часом популярним є створення скульптур у різному виконанні. Така робота дозволяє розглядати підсумковий результат із різних поглядів.
Колаж не менш цікавий формат терапії, створений на підставі великої кількості напрямів мистецтва. Найчастіше така терапія призначена тим пацієнтам, яким складно розпочати виконання роботи. Двигуна терапія у вигляді танців дозволить звільнити емоції, а також передати свої почуття та відчуття через танцювальні рухи.
Використання нових технологій – відносно новий напрямок у терапії. Пацієнтам пропонується обробка відео, фотографій та використання штучного інтелекту. Такий формат дозволить по-новому подивитись класичний інструмент терапії.
*Реклама
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису