У Черкаській дев’ятій гімназії стартували заняття з фінансової грамотності.
Отримавши знання щодо походження слова «гривня», дізнавшись історію її виникнення ще за часів Київської Русі, діти зацікавились створенням сучасної гривні.
Оскільки тепер діти знали, що безпосередня робота з виготовлення українських грошей розпочиналась за двома напрямами: розробка дизайну та виготовлення купюр і монет, вони розробили свій власний дизайн купюр. Досить цікавими, по-дитячому добрими, були новітні розробки.
– Насамперед для нас, дорослих, важливо, що діти отримають знання про підприємництво та фінанси, братимуть участь у ділових іграх та тренінгах, зможуть пройти стажування в банку й багато іншого в легкій, ігровій формі, – говорить керівник напрямку ЮніорБанку в Черкаській області Андрій Вовченко. – Так діти легше сприймають інформацію, простіше її засвоюють та використовують вже на практиці в сучасному житті.
Програма фінансової грамотності ЮніорБанка принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Перш за все, це захоплюючий, цікавий матеріал, мультфільми, презентації, школа програмування, ігри і навіть соціальна мережа юних банкірів. Для наймолодших школярів розроблена мультяшно-ігрова програма навчання, а для старшокласників – можливість практичного вивчення економіки, бізнесу та фінансів.
У ЮніорБанку найбільш потрібні й цікаві економічні знання отримують більше півмільйона дітей, а методиками навчання користуються вчителі кожної четвертої української школи. Цього року Юніорбанк планує розширити програми фінансової грамотності. З'являться кілька нових практичних занять, кращі учні будуть заробляти бали і зможуть обмінювати їх на електронні гаджети та інші подарунки Юніорбанку, а за підсумками року учні зможуть поборотися за звання «Фінансовий геній».
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису