Черкасець Вадим Комаров на своїй сторінці у Facebook опублікував світлини з місця вранішнього ДТП на Соборній площі. Там водій "Geely" збив візочок, у якому сидів хлопчик 2,5 років.
Про деталі пригоди у коментарі
vikka.ua повідомив прес-секретар обласного управління ДАІ Олексій Безуглий.
"По бульвару Шевченка від вулиці Дашкевича у напрямку вулиці Лазарєва ближче до лівого краю проїзної частини рухався автомобіль. Позаду нього з більшою швидкістю їхала машина "Geely". Водій останньої вирішив випередити його. Перший водій зупинився перед пішохідним переходом, бо на нього батько з коляскою почав виїжджати. А водій "Geely" цього не побачив і збив коляску, у якій був хлопчик у віці 2,5 року", – розповів Безуглий.
Внаслідок пригоди дитина з переломом нижньої щелепи та черепно-мозковою травмою була госпіталізована до лікарні.
"Водій залишався на місці пригоди. Він є винуватцем ДТП. Нині триває слідство, а матеріали направлять у суд для притягнення водія до відповідальності. В аналогічних випадках рішенням суду водіїв можуть притягнути до відповідальності у вигляді позбавлення волі або обмеженням волі, згідно Кримінального кодексу України", – коментує прес-секретар ДАІ.
реклама
Коментарі
Не согласен. Только в Черкассах такое отношение к пешеходам. В большинстве других городов если ты подходишь к пешеходному переходу машины останавливаются . Я тоже всю жизнь в командировках и знаю. Походите пешком и увидите разницу. А самые опасные не мажоры а малолетки на дешевых автомобилях. А в случае с коляской, если ты не видишь что за машиной на переходе, то остановись а не газуй.
Стрічка RSS коментарів цього запису