Саме таку позицію – не просто критикувати владу, а пропонувати конкретні шляхи вирішення проблем – займатимуть у партії «Відродження», з’їзд якої відбувся днями у Києві.
– Ми бажаємо зробити так, щоб це була партія обласних лідерів. Людей, які пройшли через мажоритарну систему, які кожен день говорять з людьми і розуміють їхні проблеми. Ті депутати, які пройшли в парламент по списках, мають одне завдання – подобатись «лідеру», щоб наступного разу знову потрапити в списки. Їх не цікавлять і не турбують реальні проблеми простих людей, – зазначає голова партії «Відродження» Віктор Бондар.
У депутатів-мажоритарників, які мають високу підтримку людей по всій Україні, завдання інше: конкретні справи.
– На сьогодні ми – єдина, насправді, опозиційна сила, – говорить член президії партії «Відродження», народний депутат Антон Яценко. – І ми сподіваємося на широку підтримку людей. На те, що люди знову захочуть стабільності, мира, достойного та гідного життя. Тому що діюча влада вже довела країну до ручки.
В опозиції партія «Відродження» має не просто критикувати владу, а пропонувати конкретні шляхи вирішення проблем. Зокрема, під час з’їзду Антон Яценко представив низку законопроектів, напрацьованих депутатською групою політичної партії «Відродження» із залученням найкращих українських експертів.
– Ідеться про повернення житлово-комунальних тарифів на рівень січня 2014 року, проведення індексації пенсій і заробітних плат не менше рівня інфляції, зниження цін на лікарські засоби, повернення скасованих пільг, скасування 15-відсоткового обмеження виплат працюючим пенсіонерам та багато інших реформ у галузі сільського господарства, розширення повноважень органів місцевої влади тощо, – зазначає Антон Яценко.
За його словами, у «Відродженні» готові до спротиву, який чинитиме влада таким законодавчим ініціативам, однак депутатська група наполягатиме на їх ухваленні.
Нагадаємо, що наразі членами опозиційної партії «Відродження» є черкаські депутати-мажоритарники Антон Яценко, Володимир Зубик, Валентин Ничипоренко та Геннадій Бобов. Обласну організацію партії «Відродження» в Черкаській області очолив народний депутат минулого скликання парламенту Леонід Даценко.
Олена Морозова
реклама
Коментарі
Почитай в экипедии, что такое толерантность.
І в чому відсутність толерантності?В тому що підтримуємо опозицію Татарстану,чи ігноруємо підтримку татаріна злочинців в опозиції України?
в Татарстані!!![/quote
А где же ваша толерантность, Украина?
в Татарстані!!!
Стрічка RSS коментарів цього запису