Зручні кухонні меблі творять дива: дарують гарний настрій, спонукають до приготування кулінарних шедеврів, дозволяють максимально ефективно використовувати простір. Саме тому гарнітур варто замовляти у майстрів, а не купувати у готовому вигляді.

213421-1

Тільки це допоможе уникнути захаращення і без того невеликої кімнати, щілин поміж елементами інтер'єру та інших прикрих недоліків стандартних рішень.

Портал Viyar Bazar допоможе обрати спеціаліста, гідного займатися саме вашою кухнею. Замовник отримує доступ до портфоліо виконавця, даних про його досвід та інші переваги співпраці. Онлайн-сервіс спонукає майстрів надавати в оголошенні максимально повну інформацію, боротися за високий рейтинг, пропонуючи найкращі послуги з виготовлення меблів на замовлення.

213421-2

З чого складається кухонний гарнітур

Існує кілька ключових елементів кухонних меблів.

  • Каркас – бічні та задні поверхні шаф, тумб. Зазвичай цей елемент виготовляється з ЛДСП, багатошарової фанери. Задню стінку роблять з ДВП. Більш дорогі моделі можуть мати каркас з натуральної деревини. Останній варіант вважається найкращим, але далеко не завжди виправданим фінансово.
  • Фасади – фактично обличчя вашої кухні. Виготовляються з найрізноманітніших матеріалів: ЛДСП, МДФ з плівкою, пластиком HPL, емаллю або шпоном, акрилу, масиву деревини або навіть алюмінію. Усі вони мають гарний зовнішній вигляд, але дуже відрізняються ціною. На думку спеціалістів, найбільш практичними та виправданими фінансово лишаються фасади МДФ з різними покриттями.
  • Цоколь – зазвичай їх роблять з того ж матеріалу, що й фасад, але можуть бути виключення. Оскільки саме цей елемент найчастіше (після стільниці) контактує з вологою, забрудненнями та іншими несприятливими чинниками, його можуть виготовити з пластику, алюмінію або іншої нечутливої до навколишнього середовища сировини. Під час експлуатації необхідно враховувати матеріал, з якого вироблений цоколь!
  • Стільниця – найбільшою популярністю користуються моделі з натурального або штучного каменю. Бюджетні кухні мають робочі поверхні з пластику. Останній варіант найбільш дешевий, але вимагає обережного ставлення. Будьте готові, що така поверхня буде легко «збирати» плями та пошкодження, на неї не можна ставити гарячий посуд.
  • Фурнітура – обирайте якісні системи європейського виробництва. Оцінити роботу елементів легко, якщо скористатися зразками: плавність та легкість ходу, супутній звук підкажуть вам правильний вибір.

Аби замовлення меблів для кухні було максимально простим та прозорим процесом, ви можете скористатися калькулятором порталу Viyar Bazar. Він заздалегідь підкаже, скільки доведеться витратити на гарнітур вашої мрії, враховуючи матеріали, яким ви надаєте перевагу.

*Реклама

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Вася 06.09.2020 07:53
Бісить, коли замість новин нам тулять рекламу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Фадей 03.09.2020 00:08
Краще - не краще, а 95% аудіторії ресурсу можуть собі дозволити меблі виключно з пресованої тирси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100