реклама

реклама

Запуск нового  комфортабельного потягу по маршруту Черкаси - ст.ім. Т.Шевченка, з можливістю пересадки на потяги Інтерсіті, у напрямках Києва, Запоріжжя,  Херсону – це продовження програми інфраструктурної модернізації країни, розпочатої за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

photo_2020-09-23_16-59-46

У церемонії запуску потягу взяли участь голова Обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук, Народний депутат України Олександр Скічко, кандидат  на посаду міського голови міста Черкаси від партії «Слуга народу»  Віталій  Ільченко.

Усі троє увійшли в потяг – спочатку оглянули  кабіну машиніста, потім пройшли у вагон  і, прямо там, сидячи у зручних кріслах відповідали на запитання журналістів.

В коментарі журналістам  Віталій ІЛЬЧЕНКО зокрема сказав:

«Це перший крок до покращення транспортного сполучення Черкас зі столицею і тільки початок програми Президента «Зшиваємо країну!». Адже бюджетом на наступний рік вже передбачено 195 мільйонів гривень на електрифікацію і модернізацію залізничної колії від Черкас до ст. ім. Шевченка, що дозволить  розпочати рух потягу «Інтерсіті»   за маршрутом Черкаси-Київ. Таким чином дорога, що зараз займає 3 години 40 хвилин буде займати усього 2 години 45 хвилин.

photo_2020-09-23_16-55-52

Новий потяг – це результат командної роботи партії «Слуга Народу». Покращення транспортної ситуації для черкасців, це також крок до того, що містяни будуть пишатися тим, що живуть  у Черкасах. І кожен із них з гордістю зможе сказати: «Мій вибір – Черкаси!».

Коли потяг, схожий на сучасний лайнер, рушив, залишилося відчуття чогось фантастичного, адже досі перон міста Черкаси бачив лише старі дизелі, вироблені 40 років тому.

Комфортабельний потяг вироблено на  «Крюківському вагонобудівному заводі. Поїзд сформовано з 3-х вагонів з них: 1 вагон на 61 посадочне місце, 2 вагона на 58 та 51 посадочне місце, загальна кількість на поїзд 170 місць для сидіння.

Потяг щодня робитиме 4 зворотніх рейси Черкаси–ст.ім. Т.Шевченко. Розклад сформували так, щоб людям було зручно пересідати на потяги «Інтерсіті», що йдуть в усіх напрямках нашої держави.

photo_2020-09-23_15-31-09

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Місцевий 24.09.2020 15:17
Слуг народу вибирали МИ самі. І ЛЮДОНЕНАВИСНІ плани ІЛЬЧЕНКО стануть НАШИМИ планами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Сосновий BEER 24.09.2020 10:01
Стаття на «Прочерк», від 20/09/2020 о 20.07, цитую:
«...Нагадаємо, дизель-поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу понад 8 місяців працював на важливому напрямку, доставляючи пасажирів із центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту Бориспіль у експрес-режимі. Внаслідок суттєвого скорочення повітряного пасажиропотоку, викликаного карантинними заходами через поширення коронавірусу, керівництво АТ «Укрзалізниця» вирішило перевести ДПКр-3 на один із регіональних напрямків.
Про це повідомляє пресслужба ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».
Вчора на вечір виявляється, що це результат «командної роботи» «слуг»!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Мавр 24.09.2020 07:58
Попередній губер був куди приємніший і інтелігентний.
Навіщо замінили?
Нонсенс!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 СОЛДАТ 23.09.2020 21:30
Цитую Ни стыда ни совести:
Цитую стас:
Да...если бы не "слуга народу" и солнце вряд ли бы всходило вовремя...


Прошла весна, настало лето,спасибо партии за это.

Петлюровщина с бандеровщиной вполне себе конкурируют по накалу идиотии с совдепией. И

Не горюй так сильно ватан.Наступит врема и красную площадь в мацкве переименуют в Площадь Степана Бандеры.Правда и у китайцев на сей счет есть свои планы, но это дело поправимое.Мы им взамен Сибирь отдадим. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 Перехожий 23.09.2020 21:20
Зрозуміло, що вже із 30 кілометрами електрофікаціям и коліями закінчили. З 1-го листопада потяг може припинити своє слідування із-за нерентабельност і.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 Ни стыда ни совести 23.09.2020 20:55
Цитую стас:
Да...если бы не "слуга народу" и солнце вряд ли бы всходило вовремя...


Прошла весна, настало лето,спасибо партии за это.

Петлюровщина с бандеровщиной вполне себе конкурируют по накалу идиотии с совдепией. И не удивительно, генетика все та же, представлена снова лучшими "геноцидами краины". Других земля здесь не производит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Чемпіон 23.09.2020 20:31
"Зробимо їх ще раз!",- у відношенні до черкащан!
Ці "рєбята" нас, конкретно, рахують безпросвітними невігласами!
А от XR€N вам...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Болотун №4 23.09.2020 20:23
Или Коленоремонтник .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #7 Александр 23.09.2020 19:18
Дякую "слугам",що сонце сходить і заходить.Ура!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 Василь 23.09.2020 19:14
Проклали рейки, побудували чи придбали потяг, станцію, міст?! Ні!!! Дніпро тече завдяки злогдженим діям цієї команди!! Там стрічку зберіться та переріжте!! «Діячі державні»!!