реклама

реклама

«Цієї ночі невідомі розписали фасад та захисні ролети офісного приміщення Черкаської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» лайливими написами та зображеннями. Також пошкодили фасад сусіднього приміщення. Окрім цього, в обласному центрі один із бордів кандидата від «Слуги Народу» Віталія Войцехівського зіпсували  фарбою. Факти вандалізму зафіксували правоохоронні органи.

241975612_858488948148428_995716831746532712_n

Ми розцінюємо це як політичну провокацію. Стара політика, політика брехні та корупції, ніяк не може змиритися з тим, що її панування - з приходом команди Президента Володимира Зеленського - скінчилося.

Як відомо, на 197-ому окрузі стартували довибори у Верховну Раду України. І коли закінчуються аргументи, на жаль, у хід ідуть хуліганство і вандалізм. Партія «Слуга Народу» прозоро веде виборчу кампанію. Закликаємо і наших опонентів до чесної та конкурентної боротьби, а не опускатися до дрібних хуліганських методів.

Раджу займатися реальними справами на благо громади, а діям вандалів мають дати оцінку правоохоронні органи. Сподіваємося на оперативне розслідування цього ганебного факту», - заявляє голова Черкаської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич.

Про це інформує пресслужба партії «Слуга народу».

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 Перехожий 19.09.2021 20:55
Я думав, що стаття про вандалізм розповсюджуєтьс я тільки на високохудожні культурні та історичні об'єкти, а не на будь-які забігайлівки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Антон 19.09.2021 11:28
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Гек:
Поверь чувак, дольше чем я там был, ты быть не можешь. Ты столько не живешь и ничего не знаешь. Ты сидишь тут у мамки под сиськой и коменты строчишь. Хочешь войну в Черкассах как в Донбассе? Хочется войны, пуль, крови - лучше едь на Донбасс, там с другой стороны такие же, кому хочется.

Так ты из переселенцев, которые так и не дождались "руцкого мира"? Что ты делаешь в Черкассах? Обс**каешь подЬезды и воруешь кресты на кладбищах?Вас,м***ов, с первого взгляда видно по запухшим пьяным мордам и грязной одежде.Ты - биомусор. :lol:

Цих ухилянтів від військомату прихистив "Азот". Тут їм затишно, а за їх міста хай гинуть черкащани. Чи не круто, тим більше ніякі служби не турбують і навіть не потикаються. Все "порішано".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 СОЛДАТ 19.09.2021 10:26
Цитую Гек:
Поверь чувак, дольше чем я там был, ты быть не можешь. Ты столько не живешь и ничего не знаешь. Ты сидишь тут у мамки под сиськой и коменты строчишь. Хочешь войну в Черкассах как в Донбассе? Хочется войны, пуль, крови - лучше едь на Донбасс, там с другой стороны такие же, кому хочется.

Так ты из переселенцев, которые так и не дождались "руцкого мира"? Что ты делаешь в Черкассах? Обс**каешь подЬезды и воруешь кресты на кладбищах?Вас,м***ов, с первого взгляда видно по запухшим пьяным мордам и грязной одежде.Ты - биомусор. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #10 Гек 18.09.2021 22:37
Поверь чувак, дольше чем я там был, ты быть не можешь. Ты столько не живешь и ничего не знаешь. Ты сидишь тут у мамки под сиськой и коменты строчишь. Хочешь войну в Черкассах как в Донбассе? Хочется войны, пуль, крови - лучше едь на Донбасс, там с другой стороны такие же, кому хочется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 СОЛДАТ 18.09.2021 15:04
Цитую Гек:
Цитую СОЛДАТ:
Двері цирку трішки обмалювали? Ну - на те він і цирк. :-) На сьогоднішній день зелена влада заборгувала військовослужбо вцям зарплатні майже на 1.5 млрд.грн.На тих дверях мають бути отвори від куль а не написи фарбою. :D


Хочешь куль - їдь на Донбас, там на тебе чекають. Чи тільки в Черкасах на дивані вмієш сидити та слюни пускати?

Поіхали разом? Я там вже був.Памятаю ті місця дуже добре. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Михась 18.09.2021 10:54
Цитую Гек:
Цитую СОЛДАТ:
Двері цирку трішки обмалювали? Ну - на те він і цирк. :-) На сьогоднішній день зелена влада заборгувала військовослужбо вцям зарплатні майже на 1.5 млрд.грн.На тих дверях мають бути отвори від куль а не написи фарбою. :D


Хочешь куль - їдь на Донбас, там на тебе чекають. Чи тільки в Черкасах на дивані вмієш сидити та слюни пускати?

Ви,ухилянти, усі недолугі? Чому вояка повинен там бути постійно,може замість вас нікчем?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #7 Гек 18.09.2021 07:19
Цитую СОЛДАТ:
Двері цирку трішки обмалювали? Ну - на те він і цирк. :-) На сьогоднішній день зелена влада заборгувала військовослужбо вцям зарплатні майже на 1.5 млрд.грн.На тих дверях мають бути отвори від куль а не написи фарбою. :D


Хочешь куль - їдь на Донбас, там на тебе чекають. Чи тільки в Черкасах на дивані вмієш сидити та слюни пускати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 СОЛДАТ 17.09.2021 22:03
Двері цирку трішки обмалювали? Ну - на те він і цирк. :-) На сьогоднішній день зелена влада заборгувала військовослужбо вцям зарплатні майже на 1.5 млрд.грн.На тих дверях мають бути отвори від куль а не написи фарбою. :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Баба і Кіт 17.09.2021 21:51
Цитую Сидоров.:
Чому зразу вандали. Ярлик причепили. Я би сказав , що це патрiotи.
Сидоров, а чому в тебе прізвище з крапкою в кінці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Сидоров. 17.09.2021 19:31
Чому зразу вандали. Ярлик причепили. Я би сказав , що це патрiotи.