Гарячі номера телефонів

Днями у Смілі урочисто відкрили нову зону відпочинку, розваг і спорту. Мотузковий парк для дітей розташований у  міському парку культури. Спортивна локація з’явилася у Смілі за фінансової підтримки Фонду «МХП-Громаді» та Смілянською міською радою.  UO0A9472

Цей проєкт – мрія вчительки Наталії Голоднюк. Премія Global Teacher Prize Ukraine покликана відзначити досягнення шкільних викладачів не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. МХП – стратегічний партнер конкурсу, холдинг заснував власну номінацію "Реалізація мрії вчителя".

UO0A9752

Під час церемонії вручення премії Global Teacher Prize Ukraine 2018 сертифікат на здійснення вчительської мрії було надано саме Наталії Голоднюк, яка на той момент була вчителькою англійської мови у місті Сміла.  Вартість проєкту – 322 156 грн.

UO0A9747

Під час урочистого відкриття мотузкового парку голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко, котра стала головним комунікатором у цій справі, також цього дня розділила радість зі смілянами і урочисто разом з міським головою Сергієм Ананко перерізала стрічку.

За словами директорки Фонду «МХП- Громаді» Тетяни Волочай, подібні проєкти допомагають повірити в себе не лише вчителям, чиї мрії здійснюють великі компанії, а й тим дітям, для кого, власне, ці мрії й з’явилися.

UO0A9682

Спортивний мотузковий розважальний комплекс для дітей і дорослих ретельно продуманий, з надійною страховкою, вивіреним дизайном і чіткою логістикою. В Америці і Європі подібні парки спортивних атракціонів давно завоювали велику популярність. А відтепер можливість активного відпочинку та розваг  у мотузковому парку з’явилася і в Смілі.

За інформацією пресслужби Фонду «МХП-Громаді

Фото Олександра Рибалки

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 А мотузки самим приносити 27.09.2021 09:16
Чи профспілка потурбується?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100