Гарячі номера телефонів

Товариство захисту тварин "Друг", що у Черкасах, вже вдруге отримав продукти від мережі "Файно маркет" в рамках акції на підтримку чотирилапих.

Image-2

Цього разу передали 300 кг корму для покинутих тварин. Волонтерська організація, яка опікується бездомними тваринами, не отримує фінансову підтримку з бюджету, а працює на волонтерських засадах і за підтримки благодійників.

Волонтери притулку зазначають, що харчування - левова частина витрат їх закладу, до того ж кількість підопічних тварин у притулку постійно змінюється.

Image-1

Тому активісти будуть вдячні за сухий та вологий корм для тварин, а також гречану, вівсяну, ячмінну крупу, рис та макаронні вироби. Продукти приймають в нерозкритому пакуванні задля безпеки.

«Ми вдячні жителям Черкас за те, що вони розділяють нашу соціально-активну позицію. Вдячні людям, які залишали корм. Працівники мережі «Файно маркет» зібрали його, а також надали свою допомогу і вже доставили до притулку для бездомних тварин. «Файно маркет» щиро дякує усім небайдужим за підтримку чотирилапих. Це справжня сусідська допомога», - зазначають у мережі.

Image-3

Як повідомлялося раніше,  у 2020 році "Файно маркет" оголосив про ініціативу під назвою - "Дай Лапу". У спеціально відведених кошиках небайдужі до долі тварин містяни можуть залишити продукти для котів та собак, а магазин передасть їх притулкам. За весь період дії акції, який розпочали у м. Кропивницькому та продовжили у м. Черкаси, зібрали понад 6 тонн корму.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100