Гарячі номера телефонів

«Фантоми» – це автомобілі патрульної поліції, які візуально не відрізнятимуться від інших автомобілів-учасників дорожнього руху. Насамперед — це пересувні комплекси фіксації швидкості транспортних засобів під час руху, які можуть фіксувати до 50 рухомих цілей одночасно.

ISFqkJA2pyk2DVUHGhfoPuf2GGufWFt6AopGuF7g

Про це повідомляють у поліції Черкащини.

«Фантоми» працюють на базі автомобіля Skoda Kodiaq та інтегрованої системи контролю швидкості рухомих транспортних засобів, зчитування та розпізнавання номерних знаків із подальшою перевіркою в базах даних. Це складний програмно-апаратний комплекс, який дає змогу фіксувати адміністративні правопорушення в автоматичному режимі.

У разі автоматичної фіксації автомобілем-«фантом» порушень на дорозі, дані відправляються до системи автоматичної фіксації. Після чого автоматично формується постанова про адміністративне правопорушення. Уповноважений поліцейський, проаналізувавши отримані матеріали, виносить адміністративну постанову з накладанням кваліфікованого електронного підпису. Тобто унеможливлюється людський фактор і таку постанову неможливо підробити.

На автомобілях несуть службу поліцейські у форменому одязі та зі службовими посвідченнями. Тож важливо, що «фантоми» можуть зупиняти автомобілі порушників. Але це буде стосуватись найзухваліших і найнебезпечніших порушень ПДР, які будуть помічати інспектори під час патрулювання. Наприклад, проїзд на заборонний сигнал світлофора чи перетин подвійної суцільної смуги руху, коли це могло призвести до суттєвих наслідків.

Мета впровадження цієї поліцейської новації не збільшення штрафів, а превенція. Як відомо, 40% всіх смертей і травм на дорозі пов’язано саме з перевищенням швидкості. Вчасний контроль — запорука безпеки на дорогах та врятовані життя.

Станом на сьогодні чотири спецавтомобілі-«фантоми» готові до використання в практичній діяльності патрульної поліції для здійснення фіксації порушень ПДР. Цього року заплановано закупівлю 30 таких спецавтомобілів, а 2023 року — 110.

tJR2Fr7fvZdy9fdEaezR1fhNDi8ejXKAMlDFzg5a

H4DJsEExvjiIMpSDQwq6plzqF5UFjetH1JXwayTR  

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #6 Степанич 25.01.2022 22:45
Цитую Остерегайтесь Степанычей:
Номера автомобилей по дороге внимательно рассматривающих и сравнивающих их со своим списком
Дурачок? С каким списком?
Тетя в первом комменте написала бред.
Считывается номерной знак в автоматическом режиме.
Какие бамперы?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Сидоров. 25.01.2022 20:52
От і добре. Порушив , плати. Тільки не в кишеню. А чи будуть аони зупинчти авто в темну пору доби , які дуже порушують правила користування фарами,тобто ставлять нестандартні лампи , які сліплять все і всіх, створюючи неабияку аварійну ситуацію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Нострадамус 25.01.2022 20:28
Чотири автомобілі навіть для Києва замало. Коли автор проекту "Зупини лося" Костянтин Андріюк запрошує правоохоронців, то вони не дуже квапляться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Остерегайтесь Степанычей 25.01.2022 18:57
Номера автомобилей по дороге внимательно рассматривающих и сравнивающих их со своим списком. Вместо того, чтобы за дорогой и дорожной обстановкой следить. Типичный черкащанин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Степанич 25.01.2022 17:21
Цитую Автокористувачк а:
Нехай патрулюють. Я поміняла й вже давно в передку бампер та капот, а задок прикрила собі бампером з радіопоглинаючи х матеріалів та спецпрофілем
Ну й до чого цей набір літер? Держномер на авто стоїть? Цього достатньо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Автокористувачка 25.01.2022 15:09
Нехай патрулюють. Я поміняла й вже давно в передку бампер та капот, а задок прикрила собі бампером з радіопоглинаючи х матеріалів та спецпрофілем, що застосовуються в технологіях .... Дорого, але я не жалкую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100