«Педагоги власним прикладом нині демонструють і своїм учням, і їхнім батькам, як потрібно любити Україну!» – цитує пресслужба міськради заступницю міського голови Черкас Анастасію Чубіну.

275064730_266548082298981_6546100729068754723_n

Анастасія Чубіна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Черкаської міської ради, проте в часі воєнного стану координує діяльність освітян, спрямовану на допомогу армії та переселенцям.

«Немає жодного керівника чи керівниці школи, дитячого садка чи якогось іншого навчального закладу, кого б у ці дні не було на роботі, – підкреслює Анастасія Чубіна. – Абсолютно мирні за фахом люди, вони надзвичайно активно долучилися до справи допомоги обороні. Минуло надзвичайно емоційне сприйняття перших днів війни, і тепер усі працюють у екстремальний час війни максимально спокійно і зосереджено. Над покращенням умов у шкільних підвалах, переобладнаних на укриття, над приготуванням їжі на потреби блокпостів, тероборони і переселенців. До речі, щира вдячність підприємцям, які у мирний час постачали навчальним закладам продукти харчування – вони продовжують робити це й зараз, на волонтерських засадах.

Центр міста, Долина троянд і безліч будівель в Черкасах нині прикрашені державними прапорами, патріотичними бордами «Черкаси – це Україна!» – і до цього теж долучилися освітяни. Нині Черкаси схожі на велику аудиторію або шкільний клас, у якому всі ми здаємо іспит на те, як любимо Україну.

Приємно те, що педагоги власним прикладом нині демонструють і своїм учням, і їхнім батькам, як потрібно любити Україну!»

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100