реклама
Sucurity Police

реклама

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко закликав підприємців зробити все можливе для відновлення звичного режиму роботи усіх магазинів у місті, адже в багатьох з них – товари, необхідні військовим, волонтерам, переселенцям та жителям Черкас.

Також міський голова особисто відвідав декілька черкаських підприємств, які забезпечують продовольчу безпеку міста.

4

- Одним із таких є ПрАТ «Юрія», продукцію якого ми знаємо як «Волошкове поле». У цей складний для всієї країни час колектив підприємства продовжує безперебійну роботу. Більше того – з перших днів війни безоплатно надає свою молочною продукцію переселенцям, нашій територіальній обороні, військовим, - підкреслює Анатолій Бондаренко.

Тим часом, саме в Черкасах бійці територіальної оборони першими змогли продегустувати курячу тушонку, виготовлену з курятини МХП («Наша Ряба») на потужностях ГК «Верес». 10 тонн тушонки, переданої теробороні Черкас, містять на етикетці зображення напівзатонулого кремлівського корабля (малюнок художника з нескореного Харкова Нікіти Тітова) і знамениту фразу, автором якого є прикордонник із Золотоноші Роман Грибов: «Русский военный корабль, иди на…»

77

Наступні партії цієї тушонки будуть також спрямовані на потреби Збройних сил України.

*На фото:

- міський голова Анатолій Бондаренко та гендиректор ПАТ "Юрія" Віталій Пустовіт;

- "бойова" тушонка від МХП та ГК "Верес"

Про це пише сайт міськради

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100