Серед українців, які живуть в Італії, є шполяни і колишні жителі довколишніх сіл. Вони не могли залишитися осторонь біди, яка охопила нашу державу.

17062572_303

Про це повідомляють «Районні вісті».

Серед організаторів значної партії гуманітарної допомоги колишній шполянин, який попросив не вказувати своє ім’я. Разом з однодумцями він посприяв придбанню позашляховика, яким три добровольці, працівники однієї з італійських торговельних мереж, прибули до України для участі у бойових діях. Вони привезли з собою закуплені для земляків ліки, необхідну амуніцію для військових та інше.

Як з’ясувалося невдовзі, на заклик допомогти почали відгукуватися все більше жителів далекої Італії. Тому згаданій торговельній мережі довелося виділити окремий склад, куди відчутними обсягами звозять допомогу для українців (одяг, дитяче харчування, ліки та ін.)

Не перша фура від італійців, колишніх шполян, завантажена ліками та іншими речами, вирушила в Україну, де допомогу розподілять між госпіталями для військовослужбовців, та в інші місця, де того найбільше потребують.

Фото: www.dw.com

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100