Гарячі номера телефонів

Голова фракції ОПЗЖ в Черкаській міськраді Олександр Замирайло, який свого часу відмовлявся виступати на сесії міськради українською, тож його перекладав на державу мову секретар міськради Юрій Тренкін, не хотів виходити з ОПЗЖ. Аж тут, сьогодні він вирішив опублікувати заяву про ЗУПИНЕННЯ своєї політичної діяльності в політичній партії « ОПОЗИЦИЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».

Заява наступного змісту:

«Я - українець, моя земля - українська! І, як і наголошував завжди, мої приорітети це - життя наших людей, це добробут нашого народу, це бути єдиними і допомагати потребуючим.

Це були мої передвиборчі гасла, і наразі вони залишаються такими ж! Тому, мною було прийняте таке рішення.

Але, я залишаюсь постійно в нашому місті і веду активну роботу з іншими депутатами та активістами щодо максимальної взаємодопомоги у цей складний час. Ця моя публікація може викликати масу бажаючих висловитися в мою адресу, переважно - негативу, будь ласка , пишіть, коментуйте… я завжди відкритий до любих точок зору та критики.

Мені не соромно дивитись людям в очі, так як завжди виконував і виконую свій обов’язок перед громадою та виборцями. Щодо партійної належності скажу так - ніколи і ніяка партія чи політика не заважає Людині залишатися Людиню, при любих обставинах!» - пише Олександр Замирайло.

Нагадаємо, колеги Замирайла раніше вийшли з партії...

реклама

Коментарі  

 
+2 #5 Народний гнів 17.03.2022 21:43
Ця потвора чекала до останнього чи дійде бліцкриг путіна до Черкас чи ні. А коли побачив що посада гауляйтера поки що не світить вирішив поки що перевзутися допоки фашисти не дійдуть до Черкас. Коли ми переможемо за тобою прийдемо першим! ............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 ТРО 15.03.2022 21:08
Нецікаві потуги цих маріонеток, а от особи які відводять їх від покарання...дуже цікаві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Яків Миколайович 15.03.2022 11:49
Ця падлюка зараз сидітиме, як миша під віником, і чекатиме окупантів. А якщо прийдуть - передасть їм розстрільні списки на черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Селянин 15.03.2022 10:56
Всі ми чули про "прохідний квиток"... Пристосуванець!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Сидоров. 15.03.2022 08:17
Ти бач яке . Як йшов у зрадницьку партію , то свідомо йшов. А тепер каже що він Людина і виходить з рашистської партії. Не вийде . Клеймо зрадника навіки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100