8 вересня ЦВК зареєструвала Чиж Інну Григорівну довіреною особою кандидата в 200-му окрузі Павла Костенка. Все б нічого, та вона на той момент вже була довіреною особою іншого кандидата - Максима Полякова, пише сайт Черкаської обласної організації КВУ.

Три дні пішло у єдиного кандидата від опозиції на те, щоб оговтатися від підступності пані Інни. 11 вересня до ЦВК надійшла заява Полякова М.А. про припинення повноважень його довіреної особи Чиж Інни Григорівни, і вже 12 вересня її реєстрацію було скасовано.

Об'єднана опозиція не припиняє радувати виборців своєю єдністю: спершу не поділили округ, потім керівник штабу А.Бондаренко «засвітився» на презентації Павла Костенка, в той час, коли його заступник Наталія Старікова зробила заяву про те, що Поляков - єдиний і неповторний кандидат від опозиції. Тепер ділять довірених осіб. Принцип поділу зрозумілий: «бютівці» підтримують Костенка, «фронтзмінівці» - Полякова.

реклама

Коментарі  

 
+1 #17 Льоня 27.09.2012 18:06
Цитую фотокор:
Цитую Магнит:
У цьому протистоянні Костенка і Полякова - виграє Яценко, хіба це не зливання інтересів опозиції, про що може бути мова!? Жо*оціонери, заробітчани, запродаці-не вірю!!!!

у Яценка тільки одна надія - адмінресурс і бабло. до речі десь вже проскакували чутки, що "ставка" вже робиться на Костенка а не на Яценка і десь навіть почали задіювати адмінресурс для його "просування".

"Десь вже проскакували чутки". Ти взагалі думаєш,що пишеш? Які чутки? А ти чув чутки що Яценко нєгр,а Костенко німецький шпигун? Да і всі кандидати,за чутками,не є землянами.гууууууу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Льоня 27.09.2012 18:00
Да хто може знати про якісь взятки? Хто це буде якомусь оточеню розказувати?? Якшо є якісь взятки то вони проходят тет-а-тет,а якщо ще хтось присутній(напри клад друг) то відразу стане зрозуміло що хто розповів цей секрет. То де тут логіка? Яке оточення? Брєд.
ПС: я не захищаю Бондаренка,але не розумію людей які вірять в ці сплєтні. Якщо зафіксують хабар,тоді повірю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Вадим 17.09.2012 13:14
Цитую Ксюшка:
Цитую Яна:
Цитую Ксюшка:
Цитую Магнит:
Шановні!!! Бондаренко отримав 500 тис.грн. за презентацію Костенка, тут нема чому дивуватись!!! Просто собаки лають, а поїзд їде!!!!

Ага!а я супермодель с ногами от ушей! что еще интересного придумаешь, а то что-то скучновато стало?

Ну ,це Ви розмріялись. А про бОндаренко дійсно таке кажуть. При чому, це говорять люди з його оточення. Так що є привід задуматись над цим.

Про такі речі не кричать, на ліво на право, тому проситься висновок, що це просто банальна дешева провокація!...ну а я не модель, але не жаліюсь!!!

Про такі речі потрібно кричати, щоб люди знали про зрадників.Наша біда, що ми не знаємо нічого і не бачимо нічого далі свого носа!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Андрей 17.09.2012 12:50
Цитую Ксюшка:
Цитую Яна:
Ну ,це Ви розмріялись. А про бОндаренко дійсно таке кажуть. При чому, це говорять люди з його оточення. Так що є привід задуматись над цим.

Про такі речі не кричать, на ліво на право, тому проситься висновок, що це просто банальна дешева провокація!...ну а я не модель, але не жаліюсь!!!

Не хочу никого обидеть, но боюсь, что "Ксюшка" это здоровый мужик с усами и 45-м размером ноги.Уж больно по-мужски пишет...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Ксюшка 17.09.2012 12:06
Цитую Яна:
Цитую Ксюшка:
Цитую Магнит:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Яна 17.09.2012 10:44
Цитую Ксюшка:
Цитую Магнит:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Віталій 17.09.2012 10:09
Цитую фотокор:
Цитую Магнит:
У цьому протистоянні Костенка і Полякова - виграє Яценко, хіба це не зливання інтересів опозиції, про що може бути мова!? Жо*оціонери, заробітчани, запродаці-не вірю!!!!

у Яценка тільки одна надія - адмінресурс і бабло. до речі десь вже проскакували чутки, що "ставка" вже робиться на Костенка а не на Яценка і десь навіть почали задіювати адмінресурс для його "просування".

Навряд чи це чутки.Антон забруднив свою і так не зовсім читсту репутацію,як кандидат він безнадійний. Тепер ПР сподівається на ще одного свого кандидата - Павла Костенка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Ксюшка 17.09.2012 10:03
Цитую Магнит:
Шановні!!! Бондаренко отримав 500 тис.грн. за презентацію Костенка, тут нема чому дивуватись!!! Просто собаки лають, а поїзд їде!!!!

Ага!а я супермодель с ногами от ушей! что еще интересного придумаешь, а то что-то скучновато стало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Слава 17.09.2012 08:56
Цитую Людмила:
Треба гнати пседоопозиціоне рів Бондаренка і Греся!!! Вони відвідують модні ..........клуби в столиці !!! Що вони там роблять?!- Агітують ???

А ти була разом зними? І що ти там робила? Агітувала?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 фотокор 16.09.2012 22:21
Цитую Магнит:
У цьому протистоянні Костенка і Полякова - виграє Яценко, хіба це не зливання інтересів опозиції, про що може бути мова!? Жо*оціонери, заробітчани, запродаці-не вірю!!!!

у Яценка тільки одна надія - адмінресурс і бабло. до речі десь вже проскакували чутки, що "ставка" вже робиться на Костенка а не на Яценка і десь навіть почали задіювати адмінресурс для його "просування".