На території Лисянської громади знову дозволено продаж пива. Водночас заборона на продаж міцних спиртних напоїв зберігається, повідомляють у громаді.

457

Таке рішення ухвалено 18 березня на засіданні виконавчого комітету Лисянської селищної ради на час дії правового режиму воєнного стану з метою підтримки економіки регіону.

При цьому збережено заборону продавати пиво у комендантський час. Під забороною залишається реалізація алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям.

Підставою для внесення таких змін став наказ Черкаської обласної військової адміністрації від 14.03.2022 № 3 «Про встановлення заборони на торгівлю на території Черкаської області алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі».

Зауважимо, що посилено контроль щодо недопущення розпивання алкогольних напоїв та поява в нетверезому стані у громадських місцях. У разі виявлення осіб за кермом транспортного засобу у стані алкогольного сп’яніння здійснюватиметься вилучення транспортного засобу на користь Збройних Сил України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про дозвіл на відновлення торгівлі пивом в Умані та Чигирині. Натомість, у Черкасах торгувати пивом наразі заборонено.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100