Гарячі номера телефонів

Сьогодні в Лисянці діє волонтерський центр, який допоміг вже не одній сотці українців. Зараз порядок допомоги переселенцям такий: їх багато і вони реєструються насамперед в ЦНАПІ Лисянської селищної ради, потім вони приходять в волонтерський центр за тим, чого потребують.

– Одяг, постільна білизна, одіяла, подушки, матраси, їжа… – показує волонтер Тетяна Валеріївна. – Був гуманітарний вантаж з Португалії. Це уроджениця Лисянки направила нам допомогу, там були медикаменти, дитяче харчування, памперси. Минулого тижня допомогли з Польщі. Також отримали і карімати для військови.

IMG_20220320_090129

За мирного часу пані Тетяна – начальник відділу культури, молоді і спорту Лисянської селищної ради.

У Лисянці постійно діють тематичний телеграм-канал, канал в «Вайбері», у «Фейсбуці», де всі місцеві обмінюються інформацією і знають вже, які станом на сьогодні потреби.

– За десять хвилин знайшли людині потрібне взуття людині, яка цього потребувала, – каже Тетяна Валеріївна.

Волонтерський центр насамперед допомагає переселенцям і бійцям ЗСУ.

IMG_20220320_090441

– Першу машину збирали під відкритим небом для ЗСУ. Але тепер є приміщення, де багато дівчат волонтерів працюють, куди всі приносять допомогу. Допомогти намагаються всі. Перший тиждень зносили все люди. Потім стали приносити більше підприємці. Переробили декілька тон курятини. Робота йде в школах, садочках, – каже Тетяна Валеріївна. –До слова, раз і в Черкаси дещо відправляли кому треба…

Серед волонтерів зараз і керівниця Лисянського краєзнавчого музею Валентина Сергіївна.

До Лисянки зараз їдуть з Києва, Білої Церкви, Волновахи, Щастя, Василькова, Бучі, Чернігова.

Долучається до роботи і Черкаський правозахисний центр, який пропонує також юридичні консультації.

Тут можна отримати актуальну інформацію про:Роботу державних органів влади; Можливості для населення, яке вимушено покидає свої домівки; Контакти державних органів влади, які можуть допомогти Вам в тій чи іншій ситуації та ще багато потрібної та актуальної інформації. Юристи безоплатно надають консультації та поради.

275085136_108163258489865_1337944024514551656_n

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100